Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19531
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maria Dejmek urodziła! Gwiazda "Barw szczęścia" pochwaliła się córką na Instagramie

Maria Dejmek właśnie pochwaliła się w sieci zdjęciem ze szpitala, na którym pozuje ze swoją nowonarodzoną córką. Aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" wybrała tradycyjne imię dla drugiego dziecka.

Maria Dejmek: Przerwa od grania w "Barwach szczęścia"

Maria Dejmek w Dzień Matki ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" wychowuje już kilkuletniego syna Gustawa. 

W czerwcu w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiała się informacja, że aktorka niedługo tymczasowo zakończy pracę na planie telenoweli, ponieważ ciążowy brzuch staje się coraz większy i operatorzy kamera mają coraz trudniejsze zadanie z ukryciem go podczas zdjęć.

Reklama

Maria Dejmek urodziła córkę

Maria Dejmek wspólnie z partnerem wychowuje już jedno dziecko. Gustaw przyszedł na świat w 2019 roku. Aktorka podzieliła się dziś w mediach społecznościowych radosną nowiną mówiącą o tym, że córka Zosia jest już na świecie.

"Zosiu, córeczko, jesteś!!! Mam już moje dwa Cuda na świecie- Ciebie i Twojego brata. Nigdy nie czułam większego szczęścia i spełnienia. Z całego serca dziękuje Panu Dr Jerzemu Zwolińskiemu, Pani Dr Marcie Szajnik i całemu personelowi Szpitala im Świętej Rodziny w Warszawie @szpital_swietejrodziny @szpital_madalinskiego za Waszą wiedzę, serce do pracy i empatię. Czujemy się z Zosią bezpieczne i zaopiekowane" – napisała na Instagramie.

Maria Dejmek: Aktorskie korzenie

Maria Dejmek jest córką aktorki Ewy Taraszkiewicz-Dejmek i producenta Piotra Dejmka. W latach 2014-2015 grała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Szerszej publiczności znana jest natomiast z serialu "Barwy szczęścia", w którym od 11 lat wciela się w postać Natalii Zwoleńskiej.

Autor: Magdalena Łoboda


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dejmek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy