Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Marek przyłapany!

Marek od kilku dni nie odzywa się do Marii, nie odpowiada na sms-y, nie dzwoni. Pyrka ma nadzieję, że uda jej się spotkać z mężczyzną w pracy i poznać przyczynę jego dziwnego zachowania. Jednak Ewelina, matka Kamila, prosi ją o spotkanie. Maria musi odwołać swoje wcześniejsze plany...

  - Przykro mi, ale jednak nie będzie mnie dzisiaj. Wypadło mi coś ważnego.

Reklama

- Szkoda...Tyle czasu się nie widzieliśmy, ciągle się mijamy... miałem nadzieję, że dzisiaj... - mężczyzna jest wyraźnie zawiedziony - Sam miałem ostatnio trochę problemów, ale wszystko ci wytłumaczę, kiedy się spotkamy.

Po spotkaniu z matką Kamila do Marii z biurowca dzwoni jedna ze sprzątaczek z informacją, że jest chora.

- W takim razie trzeba znaleźć jakieś zastępstwo. Musisz jechać do domu, skoro masz gorączkę. Zaraz obdzwonię dziewczyny - instruuje słuchając odpowiedzi. - I żadna dzisiaj nie może? Przecież nie możemy zostawić biura bez sprzątania. Dobrze, to ja przyjadę. Zaraz będę - kończy i rusza od razu do biurowca.

Tam przed wejściem zauważa Marka wychodzącego z pracy. Chce mu pomachać, ale uśmiech znika z jej twarzy, gdy widzi, że tuż za nim idzie młoda i atrakcyjna dziewczyna. Maria przygląda się im z uwagą i widzi, jak Marek wsiada razem z nieznajomą do samochodu i odjeżdżają...

Kim jest tajemnicza kobieta? Czy Marek ma przed Marią jakąś tajemnicę, którą chciał jak najdłużej ukryć? Tego dowiecie się oglądając 869. odcinek "Barw szczęścia", w najbliższą środę o 20.05 tylko w TVP2!


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | seriale | Izabela Kuna | Marcin Perchuć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje