Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15166
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ksawery ma raka mózgu!

Niebawem Ksawery (Sebastian Cybulski) z "Barw szczęścia" zwierzy się Kasi (Katarzyna Glinka), że żyje z wyrokiem śmierci. Poznaj szczegóły!Zdradzamy, że w 930. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 29 kwietnia) wyjdzie na jaw, iż rezonans magnetyczny wykazał, że Ksawery Rybiński cierpi raka mózgu. Lecz lekarz, do którego razem pójdą, stwierdzi, iż były mąż Kaśki Górki ma glejaka.

Reklama

- W tej chwili jest on nieoperacyjny, ale po chemio- i radioterapii może się zmniejszy i możliwe, że będziemy mogli go zoperować - stwierdzi onkolog. - Trzeba bezwzględnie pamiętać, że w tej chorobie najważniejsze jest pozytywne nastawienie pacjenta do walki z nią. 

Po tej wizycie Kaśka odpłaci Ksaweremu szczerością za szczerość. Co to konkretnie oznacza? Wyzna mu, że zdecydowała się na sztuczne zapłodnienie i nie ma obok niej żadnego mężczyzny.

- Żałuję, że to nie moje dziecko - miałbym teraz dla kogo żyć i walczyć - powie Ksawery, a później poprosi byłą żonę, by powiedziała dziecku, że to on jest jego ojcem.

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęscia | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje