Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 14992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kryształowy Globus dla Tomasza Wasilewskiego!

Tomasz Wasilewski - jeden ze scenarzystów "Barw szczęścia" - napisał i wyreżyserował świetnie przyjęty przez publiczność festiwalową na całym świecie film "Płynące wieżowce", za który właśnie został nagrodzony Kryształowym Globusem na prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach!

Film Wasilewskiego od początku należał do faworytów konkursu "East of the West", co potwierdza sam reżyser w jednym z wywiadów:

Reklama

- To prawda, prowadziliśmy od początku w tym rankingu (krytyków - przyp. red.) i wygraliśmy, ale jury festiwalowe mogło mieć o filmie inne zdanie.

- Fantastyczne jest to, że te oceny się pokrywają, co też nie jest takie znów częste. A nadzwyczajne dlatego, że również na Tribeca Film Festival, gdzie mieliśmy światową premierę, krytycy międzynarodowi wybrali go najlepszym obrazem całej Tribeki.

W obsadzie filmu, który wciąż czeka na swoją polską premierę, znalazło się jeszcze więcej "barwnych" akcentów.

Jedną z głównych ról zagrał tu serialowy Bartek, czyli Bartosz Gelner, a partnerują mu m.in. Izabela Kuna (serialowa Maria), Marta Nieradkiewicz (Julia) oraz Wojciech Sikora (Artur). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | seriale | Tomasz Wasilewski | Płynące wieżowce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje