Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12478
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kolejny romans

Przez romans Romana z lekarką Renatą świat Marii runął w gruzach. Ale teraz kobieta sama wpadnie w sidła miłości.

Maria (Iza Kuna) wróciła z Londynu. Już miało dojść do rozwodu w sądzie, jednak Pyrkowie postanowili dać sobie szansę. Ale na drodze Marii stanie nowy mężczyzna!

Reklama

Nowego bohatera, Borysa, który już pod koniec kwietnia pojawi się w serialu, gra Piotr Grabowski. Kim jest Borys? To nowy lekarz, który zostaje przydzielony ratownikom.

Początkowo Roman (Olaf Lubaszenko) go nie pozna, ale okaże się, że Borys to jego kolega ze szkoły. Studiował medycynę w Krakowie, włóczył się po górach, aż w końcu został ratownikiem TOPR w Zakopanem. Spełnił marzenia, ale nie spełnił się jako mąż i ojciec.

Borys nie ma dzieci, a z żoną się rozwiódł. Na razie mieszka z mamą. Roman zaprasza go do domu na kolację. Choć Maria pierwszy raz widzi Borysa na pogotowiu, nie wie jeszcze, że to przyjaciel męża. Już od tego spotkania coś między nimi zaiskrzyło. Wspólna kolacja tylko potwierdzi pierwsze wrażenie. Borys jest czarujący, potrafi interesująco opowiadać o swych podróżach i przygodach. A zamiast oglądać z Romanem mecz siatkówki w telewizji, pójdzie z Marią zmywać naczynia.

Czy taki ujmujący, troskliwy, do tego wykształcony i przystojny mężczyzna może nie oczarować rozgoryczonej Marii? Czy będzie to wielka miłość, czy też Maria wykorzysta Borysa, by romansem z nim zemścić się na mężu za zdradę?

- Wygląda na to, że zagoszczę w serialu na dłużej - mówi tajemniczo Grabowski.

Jedno jest pewne: Roman od razu poczuje się ogromnie zazdrosny.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje