Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15885
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Katarzyna Herman w "Barwach szczęścia"!

Do stałej obsady "Barw szczęścia" dołączyła Katarzyna Herman, serialowej widowni znana m.in. jako Karolina Waligóra z "Magdy M." czy Ewelina Bargan z "Układu warszawskiego". Sprawdź, od kiedy ją zobaczymy i w jakiej roli!


Reklama

Po raz pierwszy 44-letnia Katarzyna Herman wystąpi w 1252. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 5 marca o godz. 20.05 w TVP2). Tego dnia Waleria (Ewa Ziętek) obudzi Bartka (Bartosz Gelner) i niemal siłą wypchnie go na spotkanie o pracę, które mu wcześniej umówi. Przygotuje jego CV, referencje, dyplom. Każe mu też ubrać garnitur, ale syn się na to nie zgodzi.

Pójdzie jednak pod wskazany adres, gdzie mieścić się będzie elegancka willa. Właścicielka - atrakcyjna 50-latka Kornelia, w którą wcieli się Katarzyna Herman - poinformuje, że szuka nie tylko dobrego fachowca, ale i ciekawego człowieka. Jej służąca zaś zdradzi, że mężczyzna, który pracował tu przed nim, nie spełnił oczekiwań...

Podczas rozmowy z Kornelią Bartek będzie bardzo skrępowany, ale zrobi na niej wrażenie od razu zabierając się do pracy. Po masażu kobieta złoży mu propozycję

- Oczekuję pełnej dyspozycyjności w zamian za wysoką pensję - oznajmi.

Efekt? Bartek z dnia na dzień zrezygnuje z pracy w Fitness Klubie. Tym samym zostawi Kasię (Katarzyna Glinka) na lodzie.

Oby tylko Kornelia poza masażem nie oczekiwała od Bartka innych usług...


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje