Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19976
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Katarzyna Glinka w poruszającym wyznaniu!

Aktorka Katarzyna Glinka apeluje do internautów. Artystka nie ukrywa choroby swojego ojca, lecz otwarcie pisze o nowotworze, który zaatakował jego organizm. Co myślicie o wyznaniu Katarzyny Glinki?

Aktorka apeluje!

Katarzyna Glinka niedawno opublikowała wpis na Instagramie, w którym ujawnia, że jej ojciec zmagał się z nowotworem jelita grubego. Dlatego ona, woli dmuchać na zimne i sama bada się co 5 lat, aby być na bieżąco ze swoim stanem zdrowia. Aktorka zdradza, że regularne wykonywanie kolonoskopii jest kluczowe w procesie wykrywania niebezpiecznej choroby. Katarzyna Glinka również apeluje do swoich fanów o rozwagę i częste badanie się. Przy tym zaznacza, że nowotwór dopada coraz więcej młodych ludzi i nie jest to już kwestia wieku, lecz zmian cywilizacyjnych.

Reklama

Katarzyna Glinka ujawnia...

"Mój Tata chorował na raka jelita grubego. Co 5 lat muszę wykonywać kolonoskopię. Piszę o tym bo dla wielu to jest wstydliwy temat...zupełnie niepotrzebnie! Jestem świeżo po i od lekarza wykonującego badanie wiem, że coraz więcej młodych ludzi choruje właśnie na to!!!!! Kiedyś uznawana była za przypadłość tylko starszych ludzi, dziś to choroba cywilizacyjna - pod względem zapadalności na świecie stanowi DRUGI, co do częstotliwości nowotwór złośliwy... Kochani nie czekajcie na objawy pls - badajcie się" - apeluje Katarzyna Glinka.

Parę słów o Katarzynie Glince

Aktorka teatralna i filmowa. Największą sławę przyniosła jej kreacja Kasi Górki w serialu "Barwy szczęścia", w którą wciela się od 2007 roku. Również była uczestniczką programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". W 2011 roku tańczyła w programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami" wraz z partnerującym jej profesjonalnym tancerzem Stefano Terrazzino. W 2015 roku wzięła udział w czwartej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Również zagrała w kultowych produkcjach filmowych, takich jak: "Och, Karol 2", "Wkręceni", czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".  

Autor: Zuzanna Bartuś

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy