Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16179
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kasia Zielińska pokazała, że ma poczucie humoru!

Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", była gościem specjalnym pierwszego tej jesieni odcinka kabaretowego show Dwójki "Dzięki Bogu już weekend". Aktorka zaprezentowała się na scenie w trzech kreacjach i udowodniła, że ma wielkie poczucie humoru.


Katarzyna Zielińska jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też świetną wokalistką i - jak się okazało podczas pierwszego po wakacjach odcinka programu "Dzięki Bogu już weekend" - doskonałą artystką... kabaretową.

Reklama

- Od lat obserwuję, co dzieje się na polskiej scenie kabaretowej i czasem żałuję, że sama występuję na niej zbyt rzadko. Udziału w programie, którego gospodarzem był Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, nie mogłam po prostu odmówić - mówiła Kasia tuż po swoim występie w show "Dzięki Bogu już weekend".

Katarzyna Zielińska, która niedawno wróciła z podróży poślubnej, zaprezentowała się w dwóch skeczach i zaśpiewała piosenkę finałową w towarzystwie wszystkich uczestników show. Każde jej pojawienie się na scenie było entuzjastycznie przyjmowane przez zgromadzoną w studiu publiczność. Kasia przebierała się aż trzykrotnie i za każdym razem wyglądała wręcz zjawiskowo!

Serialowa Marta Walawska z "Barw szczęścia" była bez wątpienia największą, ale nie jedyną atrakcją pierwszego tej jesieni odcinka show Dwójki.

Wystąpił w nim również Grzegorz Małecki, czyli niezapomniany Cezary Wójcik z "Prosto w serce".  Aktor zaprezentował się tym razem jako obdarzony interesującym głosem... wokalista. Akompaniował mu - to ciekawostka - ojciec, znany pianista i kompozytor, Maciej Małecki.

Twórcy "Dzięki Bogu już weekend" zapowiadają, ze także w kolejnych odcinkach show (emisja w każdy piątek o godzinie 21.50 w TVP2) pojawią się znane z seriali i uwielbiane przez widzów gwiazdy.

Już dziś możemy zapowiedzieć, że tej jesieni na kabaretowej scenie Dwójki zobaczymy m.in. Andrzeja Grabowskiego, czyli Ferdynanda Kiepskiego ze "Świata według Kiepskich".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje