Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19736
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kalendarz premier: Kiedy zobaczymy kultowe seriale TVP2?

Cztery nagrodzone Złotymi Telekamerami "Tele Tygodnia" seriale Dwójki lada moment wracają na antenę po kilkumiesięcznej przerwie. 31 sierpnia poznamy dalsze losy bohaterów "Barw szczęścia", 8 września dowiemy się, co słychać u Mostowiaków, Chodakowskich i Budzyńskich. Najdłużej, bo do 9 września, będziemy musieli poczekać na premierę nowych odcinków "Na dobre i na złe" i "Na sygnale".

Oto kalendarz powrotu ulubionych seriali widzów Dwójki na antenę:

"Barwy szczęścia": Emisja 14. sezonu rozpocznie się w poniedziałek 31 sierpnia

W odcinku 2275. (pierwszym po przerwie) Hubert (Marek Molak) postanowi wrócić do pracy przy produkcji show "Ex-Ex", co nie spotka się z aprobatą wciąż drżącej o jego zdrowie Klary (Olga Jankowska).

Z kolei Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) rozpoczną poszukiwania swego pierwszego wspólnego mieszkania i będą musieli stawić czoła dawno niewidzianej siostrze Jezierskiego.

Powrót Jowity (Magdalena Żak) do Warszawy mocno skomplikuje życie zakochanych...

"Na dobre i na złe": Emisja 1. odcinka 22. sezonu zaplanowana jest na środę 9 września

W 779. odcinku poznamy nową lekarkę - atrakcyjną panią chirurg, która okaże się siostrą Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). W roli Aliny zobaczymy jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd (na razie jej nazwisko trzymane jest w tajemnicy).

Reklama

W 1. epizodzie nowego sezonu dowiemy się też o planach Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i przekonamy się, czy Borysowi (Marcin Zacharzewski) do twarzy jest w... łysinie.

"Na sygnale": Start 8. sezonu w środę 9 września

Nowy sezon opowieści o pracownikach pogotowia w Leśnej Górze rozpocznie się od baby shower Lidki (Anna Haba) i zniknięcia Roberta (Krzysztof Mateusiak). W 270. odcinku serialu poznamy też ostateczną decyzję Kuby (Wojciech Zygmunt) w sprawie jego związku z Górską (Justyna Sieniawska). Dowiemy się też, czy Nowy (Kamil Wodka) wciąż kocha Zosię (Edyta Bełza).

"M jak miłość": Premiera 21. sezonu we wtorek 8 września

W 1523. odcinku dojdzie do ostrej rozmowy Magdy (Anna Mucha) z Kamilem (Marcin Bosak), po której Gryc oznajmi Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), że miał... randkę z jego żoną. Wkrótce potem Olek (Maurycy Popiel) usłyszy wreszcie wyrok.

W 1. epizodzie nowego sezonu poznamy też dwie nowe bohaterki - Klaudię (Żaneta Homa w roli pomocy domowej zatrudnionej przez Madzię i Andrzeja) i Marcelinę (Weronika Walenciak w roli nowej kelnerki w barze Otara).

 

Agencja W. Impact
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy