Reklama

Joanna Opozda wróciła na Instagrama! Wylał się hejt

Joanna Opozda na kilka tygodni zrezygnowała z prowadzenia swojego instagramowego profilu. Po przerwie, która trwała ponad miesiąc, aktorka "Barw szczęścia" zdecydowała się przerwać milczenie i udostępnić post, który wyjątkowo nie spodobał się internautom. Natychmiast wylał się na nią hejt.

Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego

Joanna Opozda ma za sobą tygodnie, w których przeżyła prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Na początku sierpnia wzięła ślub z Antonim Królikowskim. Niedługo później trafiła do szpitala. Paparazzi nie odpuścili jej nawet wtedy, o czym napisała w obszernym poście zamieszczonym już po opuszczeniu placówki medycznej.

Joanna Opozda wróciła na Instagrama!

Opozda w ostatnim czasie zdecydowanie mniej aktywnie udzielała się w mediach społecznościowych. Co prawda regularnie dodaje na Instagramie nowe relacje, ale od ponad miesiąca na jej profilu nie pojawiła się żadna fotografia. Ostatnią dodała bowiem jeszcze w wakacje, a dokładnie 22 sierpnia. To mogło niektórych jej obserwatorów zaniepokoić. Przed tygodniem nowe zdjęcie Joanny opublikował jednak jej ukochany, czym nieco uspokoił fanów.

W końcu na instagramowym profilu ukochanej Antka Królikowskiego pojawił się nowy wpis. Po miesiącu przerwy Opozda opublikowała post związany z jedną z jej współprac. Zachwala w nim pewną markę lakierów do paznokci. Uwagę internautów przykuło szczególnie jedno zdanie:

Reklama

To właśnie te słowa sprowadziły na Joannę Opozdę krytykę. Internauci wyłapali pewne - ich zdaniem - nieścisłości. Nie omieszkali napisać o nich w sekcji komentarzy.

Joanna Opozda dotąd nie odniosła się do tych komentarzy. A wy co myślicie?

Autor: Maria Staroń

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy