Reklama

Joanna Moro prezentuje swoje wdzięki!

Joanna Moro szaleje na Instagramie! Aktorka opublikowała na swoim profilu nagranie, na którym najpierw w sportowym komplecie, a później w bikini prezentuje swoją zgrabną sylwetkę! Gwiazda razem z rodziną wybrała się na wakacje!

Joanna Moro wie, jak rozgrzać swoich internetowych obserwatorów!

Aktorka znana widzom między innymi z roli w serialu "Anna German" opublikowała na instagramowym profilu nagranie, na którym śmiało eksponuje swoje wdzięki.

Gwiazda najpierw w sportowym stroju, potem w bikini rusza się w rytm muzyki!

Jak zdradza na swoich relacjach, Moro razem z rodziną wybrała się na gorący urlop!

Póki co, aktorka nie zdradziła miejsca swojego wakacyjnego pobytu.

Z opublikowanych przez nią InstaStories wywnioskować można jednak, że podczas wyjazdu towarzyszy jej także siostra Kamila z dziećmi.

Reklama

Pod najnowszym nagraniem, na którym Moro pozuje na balkonie, posypały się komentarze! Wielbiciele aktorki oraz jej znajomi po fachu obsypali ją masą wirtualnych serduszek i miłych słów!

Joanna Moro szerszej publiczności dała się poznać między innymi za sprawą serialu "Anna German", w którym zagrała główną rolę.

Dzisiaj aktorka może cieszyć się sporym gronem fanów, którzy śledzą jej życie poprzez media społecznościowe.

Moro należy do aktywnych użytkowników Instagrama i na jej profil trafiają coraz to nowsze kadry, zdradzające nieco szczegółów z jej prywatności.

Ten, kto choć raz był na koncie gwiazdy, ten wie, że 36-latka nie wstydzi się pokazywać swojego ciała!

Do internetowej galerii kobiety dosyć często trafiają odważne kadry, na których ta prezentuje internautom swoją sylwetkę.

Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje