Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16368
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak odchudzają się gwiazdy?

Macie problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów? Ciągle próbujecie się odchudzać? Nie tylko wy! Przeczytajcie, jak z nadwagą walczą gwiazdy znane z seriali.

Małgorzata Potocka, czyli Jolanta z "Barw szczęścia":

Reklama

- Zawsze, odkąd pamiętam, stosowałam najrozmaitsze diety i robiłam wszystko, by nie utyć, choć lepiej będzie powiedzieć - by schudnąć.

Nie tykam słodyczy, a czasem przeprowadzam regularne głodówki. Piję wtedy tylko wodę i jem wyłącznie ryż. Taka "kuracja" cudownie oczyszcza organizm ze zbędnego tłuszczu. Na co dzień nie jadam mięsa. Unikam jak ognia wszelkich fast-food'ów i żywności konserwowanej, piję litrami soki owocowe i wodę mineralną.

Cezary Żak, czyli wójt i ksiądz z "Rancza":

- Od pewnego czasu nie jem już tyle, ile potrafię zjeść. Staram się odżywiać zdrowo. Uprawiam zawód, który doskonale wpływa na... kondycję. Ciągle trzeba gdzieś biec, pędzić. Zdarza się, że jestem na nogach kilkanaście godzin na dobę - to niezła zaprawa w zupełności wystarczająca, żeby czuć się nieźle. Nie potrzebuję gimnastyki, bo bez przerwy jestem w ruchu. Ruch jest najlepszym i najzdrowszym środkiem odchudzającym.

Dariusz Gnatowski, czyli Boczek ze "Świata według Kiepskich":

- Jestem weteranem odchudzania, ale dopiero ostatnio udało mi się schudnąć dzięki diecie niskowęglowodanowej. Jem tylko wędliny i mięsa pod różnymi postaciami, warzywa i owoce. Całkowicie odstawiłem słodycze, pieczywo, makaron. Ta dieta działa! W dodatku dobrze wpływa na zdrowie: obniża poziom cholesterolu i cukru w organizmie. I, co najważniejsze, nie wywołuje efektu jo-jo. Mogę jeść i nie tyję!

A jak wy radzicie sobie z nadwagą? Znacie jakieś sprawdzone i skuteczne diety?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje