Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16335
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ich pierwszy Dzień Dziecka

Świeżo upieczone mamy, aktorki Anna Mucha, Katarzyna Glinka i Sylwia Gliwa w tym roku po raz pierwszy mogły przyjmować życzenia z okazji Dnia Matki. Już wkrótce świętować będą razem ze swoimi pociechami Dzień Dziecka.


Reklama

Aktorki świetnie radzą sobie z rolą matki i z powodzeniem łączą macierzyństwo z pracą. Na przełomie maja i czerwca mogą cieszyć się podwójnie, świętując wraz ze swoimi pociechami z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka!

Anna Mucha ambasadorką... pieluch?!


Od kiedy w listopadzie 2011 na świecie pojawiła się jej pierworodna córeczka, Stefania, Mucha jest nieustannym celem paparazzi, którzy za jedno zdjęcie aktorki z małą mogą czatować w krzakach choćby cały ranek. Fotoreporterzy za wszelką cenę chcą przyłapać Muchę w sytuacji, w której nie radzi sobie z macierzyństwem. Na razie - bez powodzenia.

Aktorka nie zrezygnowała z kariery. Udało się jej połączyć opiekę nad dzieckiem i pracę. Właśnie wróciła na plan serialu "M jak miłość", gdzie gra Madzię Marszałek.

Mucha postanowiła również ocieplić swój wizerunek i zostać ambasadorką... pieluch!

Najważniejsza rola Katarzyny Glinki

W lutym 2012 roku Katarzyna Glinka urodziła syna - Filipa. Jak sama wyznała, rola mamy jest najważniejszą rolą w jej życiu, jednak nie zamierza na niej poprzestać. Już miesiąc po porodzie gwiazda wróciła do pracy na planie "Barw szczęścia". Zapracowana mama na pewno znajdzie jednak czas dla swojej pociechy, będzie to bowiem pierwszy Dzień Dziecka w jej życiu!

Sylwia Gliwa jako sexy mama

Zaledwie dwa miesiące po urodzeniu dziecka, Sylwia Gliwa znana z serialu "Na Wspólnej" pojawiła się na pokazie mody Łukasza Jemioła. Młoda mama wyglądała olśniewająco. Macierzyństwo służy aktorce, która, podobnie jak koleżanki, nie zrezygnowała z kariery, a jej serialowa postać (Monika Zięba) również niedawno została mamą.

Wszystkim pociechom sławnych mam ŚwiatSeriali.pl życzy dużo zdrowia i uśmiechu!


swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Sylwia Gliwa | Katarzyna Glinka | seriale | Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje