Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15542
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy wybrały Superprodukty 2011

Już po raz czwarty wybrane zostały Superprodukty "Świata Kobiety". W jury konkursu jak zwykle nie zabrakło znanych z seriali gwiazd. Najlepsze produkty przetestowały i wybierały w tym roku m.in. Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Brzozowska z "Na Wspólnej".


Reklama

Superprodukty "Świata Kobiety" 2011 jury wybierało w pięciu kategoriach - kosmetyki, artykuły higieniczne, żywność, leki bez recepty i dom. Własny Superprodukt wskazały też Czytelniczki miesięcznika.

Wybór najlepszych produktów wcale nie był łatwy. Do konkursu zgłoszono aż 410 różnych artykułów, więc jury miało mnóstwo pracy, by osobiście sprawdzić walory każdego z nich.

Katarzyna Zielińska zachwyciła się jednym z kremów, Grażyna Wolszczak doceniła zalety... szybkowaru.

- Nie gotuję zbyt często, ale kiedy już to robię, szukam przepisu na łatwą i szybką w przygotowaniu potrawę. Z szybkowarem, który przetestowałam, gotowanie okazało się naprawdę proste, a potrawy w nim ugotowane były pyszne - powiedziała gwiazda "Na Wspólnej" podczas gali Superproduktu "Świata Kobiety" 2011.

Wśród nagrodzonych produktów znalazły się m.in. odżywka do paznokci, balsam do ciała, zestaw kosmetyków dla mężczyzn, makarony, pieczywo chrupkie, krem czekoladowy, mydło antybakteryjne, odświeżacze do powietrza, blender i... depilator.

Wręczenie nagród odbyło się na uroczystej gali, którą swoją obecnością uświetniły Katarzyna Zielińska i Grażyna Wolszczak. Obie aktorki osobiście pogratulowały producentom Superproduktów.

- Uważam, że tego typu konkursy są bardzo potrzebne. Dziś, gdy w sklepach możemy kupić niezliczoną ilość różnego rodzaju produktów, dobrze jest wiedzieć, które z nich zasługują na szczególną uwagę ze względu na swoją jakość - powiedziała Kasia Zielińska dziennikarzom tuż po zakończeniu gali  Superproduktu "Świata Kobiety" 2011

 

 


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje