Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12825
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy też potrafią gotować!

Polska już tańczyła, śpiewała, a od niedawna oszalała na punkcie gotowania. Obok rewolucji w restauracjach i konkursu na najlepszego kucharza-amatora, jest miejsce dla osób, które po prostu kochają pichcić i celebrować posiłki. Stąd popularność programu "Ugotowani". Już wiosną - nowa edycja, a w niej dwa odcinki specjalne. W jednym gotować będą gwiazdy!


Reklama

Widzowie zdążyli już poznać zasady obowiązujące w programie. I przywyknąć do tego, że w każdym odcinku czwórka bohaterów przygotowuje dla siebie kolacje, zasiada do jednego stołu i walczy o 5 tysięcy złotych. W nowej edycji mogą się jednak spodziewać dwóch niespodzianek.

Pierwszą z nich jest odcinek, w którym do kulinarnego pojedynku staną gwiazdy - Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", Małgorzata Potocka, czyli Jolanta Grzelak-Kozłowska z "Barwy szczęścia", Stefano Terrazzino, czyli Ricardo z "Na Wspólnej" oraz projektant Maciej Zień. Od tej strony widzowie nie mieli jeszcze okazji ich poznać.

Gwiazdy postarają się stworzyć kolacje na miarę mistrzów! Kto z nich zgotuje sobie zwycięstwo? Kto swoim pomysłem na dania zakasuje konkurentów?

Nową edycję "Ugotowanych" na antenie TVN zobaczymy już na wiosnę!

 

Reklama

Reklama

Reklama