Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15891
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy też potrafią gotować!

Polska już tańczyła, śpiewała, a od niedawna oszalała na punkcie gotowania. Obok rewolucji w restauracjach i konkursu na najlepszego kucharza-amatora, jest miejsce dla osób, które po prostu kochają pichcić i celebrować posiłki. Stąd popularność programu "Ugotowani". Już wiosną - nowa edycja, a w niej dwa odcinki specjalne. W jednym gotować będą gwiazdy!


Reklama

Widzowie zdążyli już poznać zasady obowiązujące w programie. I przywyknąć do tego, że w każdym odcinku czwórka bohaterów przygotowuje dla siebie kolacje, zasiada do jednego stołu i walczy o 5 tysięcy złotych. W nowej edycji mogą się jednak spodziewać dwóch niespodzianek.

Pierwszą z nich jest odcinek, w którym do kulinarnego pojedynku staną gwiazdy - Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", Małgorzata Potocka, czyli Jolanta Grzelak-Kozłowska z "Barwy szczęścia", Stefano Terrazzino, czyli Ricardo z "Na Wspólnej" oraz projektant Maciej Zień. Od tej strony widzowie nie mieli jeszcze okazji ich poznać.

Gwiazdy postarają się stworzyć kolacje na miarę mistrzów! Kto z nich zgotuje sobie zwycięstwo? Kto swoim pomysłem na dania zakasuje konkurentów?

Nową edycję "Ugotowanych" na antenie TVN zobaczymy już na wiosnę!

 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje