Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 14987
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy na pokazie

Gwiazdy znane z seriali zachwyciły się nowymi propozycjami marki Ochnik. Po pokazie nowej kolekcji Ochnika zgodnie przyznały, że skórzane dodatki są trendy! Na pierwszym w tym roku pokazie Ochnika zjawiły się najpopularniejsze polskie aktorki serialowe.

- Skóra jest uniwersalna i pasuje do wszystkiego - stwierdziła Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", trzymając w dłoniach skórzaną torebkę... Ochnika.

Reklama

- Bardzo lubię skórzane paski i dodatki, więc z pewnością wybiorę coś dla siebie z tej kolekcji - skwitowała pokaz Maria Niklińska, czyli Agata z "Klanu".

- Ochnik po raz kolejny mnie zaskoczył. Podoba mi się to, że w nowej kolekcji każdy może znaleźć coś, co pasuje do jego osobowości - zachwycała się Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość".

Na czerwonym dywanie wszystkie aktorki prezentowały się pięknie. Fotoreporterzy mieli pełne ręce roboty, bo gwiazdy naprawdę dopisały! Oprócz Anny Dereszowskiej, Marii Niklińskiej i Katarzyny Cichopek do zdjęć pozowały: Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce", Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z "Rancza", Anna Wendzikowska, czyli Monika w "M jak miłość". Na pokazie nie mogło też zabraknąć Łukasza Garlickiego, czyli Sebastiana Olszańskiego z "Brzyduli", którego dziewczyna jest modelką i brała tego wieczoru udział w prezentacji Ochnika.

Która gwiazda, według Was, najlepiej zaprezentowała się na czerwonym dywanie? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia wszystkich aktorek serialowych, które zjawiły się w Klubie Show na pokazie nowej kolekcji marki Ochnik.

O ich kreacjach możecie podyskutować na forum serialu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje