Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15165
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda "Barw szczęścia" wzięła ślub!

Izabela Zwierzyńska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia", wyszła za mąż w sobotę 12 października. Ślub odbył się w kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, w obecności rodziny i około 200 gości.


Reklama

Aktorka ze swoim mężem Stanisławem Gliniewiczem znają się już od kilku lat.

Panna młoda ubrana była w długą sukienkę z dużym wycięciem na plecach i kokardą. Okazało się, że Iza sama tę sukienkę zaprojektowała, a uszył ją salon sukni ślubnych Royal Splendor.

Elegancki, luźny kok był dziełem Kajetana Góry, a białe szpileczki , które dopełniały elegancki look, zakupione zostały u Jimmy'ego Choo. O makijaż zadbała Agnieszka Łaszczewska, absolwentka Agnieszka Broda School of Make Up.

Pan młody miał na sobie elegancki smoking. Uroczystość weselna odbyła się w podwarszawskim Dworze Złotopolska Dolina w Zakroczymiu. Goście bawili się w rytm przebojów Marka Sierockiego, który był DJ-em na weselu.

Na ślubie aktorki nie zabrakło znanych twarzy, pojawia się m.in. Izabela Kuna z partnerem, Maja Hirsch, Anna Gzyra z narzeczonym, Lidia Kopania z mężem oraz Paulina Drażba.

Sprawdź też: Podróż przedślubna Izabeli Zwierzyńskiej

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | seriale | Izabela Zwierzyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje