Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15298
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Geje adoptują Zuzię?

Przed Władkiem (Przemysław Stippa) i Maćkiem (Tomasz Mycan), gejowską parą z "Barw szczęścia", kolejne starcie z sąsiadem-homofobem. O co pójdzie tym razem?

W odcinku 375. (emisja w środę 20 stycznia) Róża (Anna Gornostaj) przywiezie do domu Zuzię (Anna Adamus), dziewczynkę z opieki społecznej, której matkę zabrało pogotowie. Mała z miejsca oczaruje całą rodzinę Cieślaków. Poza Różą zakochają się w niej Zdzisio (Zbigniew Buczkowski) oraz Władek z Maćkiem.

Reklama

Na jaw wyjdzie, że para gejów potrafi znaleźć z dziewczynką wspólny język. Władek i Maciek będą prześcigać się w wymyślaniu różnych atrakcyjnych zabaw dla Zuzi. Ona będzie zachwycona. Tym bardziej że nikt nigdy wcześniej nie poświęcał jej tyle czasu i uwagi co oni.

W pewnym momencie dziewczynka postanowi zrewanżować się Władkowi i Maćkowi, i opowie im bajkę o swoim przyjacielu kotku, który nie ma domu i jest mu z tego powodu bardzo smutno. Para gejów będzie wstrząśnięta. Żeby zmienić temat, zaproponują Zuzi wyjście na podwórko i naukę jazdy na rowerze.

Ujawniamy, że jeszcze w tym samym odcinku sąsiad-homofob (Stanisław Banasiuk) wypatrzy Władka i Maćka na spacerze z Zuzią. Oczywiście nie spodoba mu się to.

"Oni na pewno przymierzają się do adopcji tej dziewczynki" - powie żonie. "Natychmiast muszę to zgłosić odpowiednim władzom".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje