Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 13478
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Francuski Wallenrod

Marcin Hycnar, czyli Paweł Zwoleński z "Barw szczęścia", gra kolejną główną rolę w Teatrze Narodowym. Tym razem wciela się w Lorenzaccia - francuskiego Wallenroda, który musi uwolnić Florencję od księcia-tyrana. Marcin znów udowadnia, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie!

- Teatr to moje miejsce na ziemi - mówi młody aktor, którego największym marzeniem jest grać znakomite role w znakomitych spektaklach teatralnych.

Reklama

Kolejną szansę na realizację tego marzenia Marcin Hycnar dostał od francuskiego reżysera Jacquesa Lassalle, który przygotowuje premierę tragikomedii "Loreznzaccio" Alfreda de Musset w Teatrze Narodowym.

- Nie ukrywam, że Teatr Narodowy to miejsce, z którym, jeszcze będąc studentem, chciałem związać swoją przyszłość. Jestem jednym z najmłodszych etatowych aktorów tej sceny i mam wielką przyjemność pracować z największymi aktorami w Polsce. W "Lorenzacciu" partneruję Zbigniewowi Zamachowskiemu, Henrykowi Talarowi, Markowi Barbasiewiczowi. To dla mnie prawdziwy zaszczyt móc wciąż uczyć się zawodu od najlepszych - mówi Marcin Hycnar.

Galowa premiera "Lorenzaccia" w Teatrze Narodowym odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 marca. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z próby z udziałem Marcina Hycnara i Zbigniewa Zamachowskiego.

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hycnar | Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje