Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16375
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Faworyci czują się... zagrożeni!

Na parkiecie 13. edycji "Tańca z gwiazdami" zostały już tylko cztery pary. Faworyci - Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", i Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", mają powody do niepokoju. Po raz kolejny najlepszym tancerzem odcinka okazał się bowiem Bilguun Ariunbaatar!

Sympatyczny Bilguun od kilku tygodni zachwyca jurorów i widzów "Tańca z gwiazdami". Co prawda w ostatnim odcinku więcej smsów dostał Kacper Kuszewski, ale to nie wystarczyło, by w ogólnej klasyfikacji wyprzedzić Ariunbaatara.

Reklama

Wczoraj wszystkie pary po raz pierwszy zatańczyły po dwa tańce konkursowe.

Kacper Kuszewski i Anna Głogowska najpierw wykonali walca wiedeńskiego, w drugiej części zaprezentowali się w cha-chy. Jurorom bardziej podobała się cha-cha, za którą dali Kacprowi i Ani 38 punktów. Walca ocenili na zaledwie 29 punktów. W sumie w klasyfikacji srogiego jury aktor grający Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość" znalazł się dopiero na... przedostatnim miejscu!

W ocenie jury Kasia Zielińska i Rafał Maserak byli tylko o jedno miejsce lepsi. Za pierwszy taniec - quickstepa - dostali 32 punkty, za drugi, którym była pełna namiętności salsa - 36.

Gdyby wczoraj jurorzy mieli zdecydować, które dwie pary znajdą się w finale programu, Kasia i Kacper nie mieliby żadnych szans z Bilguunem oraz z Weroniką Marczuk. Niestety, tuż przed decydującym starciem nic już nie jest pewne!

Na szczęście dla obu serialowych gwiazd - Zielińskiej i Kuszewskiego - decydujący głos należy do widzów show. A ci są dla swoich ulubieńców bardzo łaskawi. Kacper dostał wczoraj 39,07% wszystkich głosów, Kasia - 16,1%.

Po zsumowaniu punktów od sędziów i widzów okazało się, że i Katarzyna, i Kacper znaleźli się na podium. Tyle, że żadne z nich nie było zwycięzcą!

Za tydzień rozstrzygnie się, które pary wejdą do półfinału programu i walczyć będą o wejście do ostatecznej tanecznej rozgrywki.

Tym razem z show pożegnali się Michał Szpak i Janja Lesar.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje