Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16350
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czuje się silna! Dlaczego?

Ostatnio Katarzynę Zielińską spotkała pewna przykrość. Ale na szczęście ma kogoś, kto jest jej lekiem na całe zło. Pomaga zachować dystans.

Gra w chętnie oglądanym serialu "Barwy szczęścia" i występuje w popularnym programie "Kocham Cię, Polsko!". Ale szczególnie wystrzałowymi propozycjami zawodowymi Katarzyna Zielińska ostatnio chyba nie jest zasypywana...

Reklama

A na dodatek niedawno mogła przeczytać cierpką uwagę dotyczącą swego talentu.

- Bywają aktorzy gorsi, którzy nigdy wielkich ról szekspirowskich nie zagrają, a w serialu sprawdzają się znakomicie, bo mają pewien rodzaj sympatyczności i ciepła. Takim przykładem jest Kasia Zielińska - powiedziała znana scenarzystka, Ilona Łepkowska.

Te słowa prawdopodobnie sprawiły aktorce przykrość. Na szczęście u jej boku jest ktoś, kto akceptuje ją bez reszty. I wspiera we wszystkich trudnych momentach.

Wojciech Domański, z zawodu analityk finansowy, nie należy do tzw. branży i na pewno potrafi pomóc ukochanej w złapaniu dystansu do krytycznych opinii.

Katarzyna i Wojciech znają się od dawna, a parą są od dwóch lat. Choć mieszkają razem, a ich rodziny są zaprzyjaźnione, do tej pory nie wspominali o ślubie.

Teraz jednak mówią, że chcą pobrać się w tym roku. A Zielińska już podobno szuka sukni na tę okazję.

Czyżby aktorka, która dotąd twierdziła, że stawia na karierę i chce w pełni realizować się artystycznie, zrozumiała, że ślub nie musi wiązać się z wyrzeczeniami zawodowymi?

sid

Imperium TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje