Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19366
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czarny charakter

Przystojny, ale pełen mrocznego uroku? "Pamiętaj, żeby Twoje życie było wykrzyknikiem - nie znakiem zapytania" - to jego motto. Już dzisiaj w "Barwach szczęścia" pojawi się nowa gwiazda: Bartosz Porczyk, czyli serialowy Adam. Bohater, w którego wcieli się przed kamerami, "pytajników" dostarczy nam sporo?

Jak dotąd, widzowie o Adamie dowiedzieli się niewiele. Wyjechał do Anglii, gdzie chciał zacząć lepsze życie. Jednak pogłoski, które dochodziły z zagranicy, dobrze o nim nie świadczyły? Teraz - w 27. odcinku serialu - Adam wróci do Polski!

Pierwsze kroki skieruje do rodzinnego domu - i stęsknionej za nim matki... Szybko jednak się okaże, że Adam wcale nie wrócił do kraju z własnej woli! Przed kim - lub przed czym - ucieka? Co ma na sumieniu? Co wydarzyło się w Anglii - i jaki udział ma w tym jego dawna sympatia, Kaśka Górka?Prywatnie, pasją Bartosza Porczyka jest nie tylko aktorstwo, ale i śpiew. Na ubiegłorocznym Festiwalu Piosenki Aktorskiej zdobył cały komplet wyróżnień: nagrodę główną, od dziennikarzy i od publiczności!

Reklama

- Ten konkurs to bardzo duże wyzwanie. Trzeba stanąć na scenie i w ciągu kilku minut zająć i zafascynować publiczność. To bardzo trudne zadanie - mówił tuż po ogłoszeniu wyników...

Czy równie łatwo, jak publiczność na festiwalu, podbije widzów przed telewizorami? Odpowiedź już wkrótce?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy