Reklama

Chowański zdobywa zaufanie Marty

Prace nad nowym numerem "Ogrodu wyobraźni" idą pełną parą. Do zamknięcia numeru Marcie brakuje jedynie wywiadu z przedsiębiorcą, który nie boi się zatrudniać osób po pięćdziesiątce. Po raz kolejny z pomocą przychodzi Chowański...

Biznesmen bez wahania umawia się z Walawska na wywiad. Ich rozmowę przerywa wejście sekretarki z kawą. Chowański przedstawia Marcie panią Lenę, która od lat jest jego sekretarką:

- Pani Lena pracuje u mnie od zawsze. Nie poradziłbym sobie bez niej - chwali ją Artur, który chwilę wcześniej przekonywał Martę, że nie dyskryminuje nikogo z powodu wieku. - Kiedy to pani chciała ode mnie uciekać na emeryturę? - pyta z uśmiechem Leny.

- Teraz mam siedemdziesiąt lat, więc pewnie jakieś osiem lat temu.

- I dlaczego pani nie odeszła? - pyta zaciekawiona Marta.

Reklama

- Pan prezes mnie przekonał, że beze mnie zginie - odpowiada szczerze sekretarka i po chwili wszyscy troje się śmieją.

- Ludziom się wydaje, że jak przychodzi czas emerytury, to już pora umierać. A przecież wiek to jest stan umysłu, a nie biologiczne lata - podsumowuje Chowański, a po minie Marty widać, że biznesmen jej zaimponował. Jest jeszcze bardziej zadowolona, gdy Artur chwali "Ogród wyobraźni".

- Jestem zachwycony jego ideą i to, że w ten czy inny sposób mogę się mu przysłużyć jest dla mnie nobilitacją.

Walawska dziękuje i z uśmiechem podaje dłoń Chowańskiemu, który zapewnia ją, że zawsze może na niego liczyć.

- Wiedział, jak ci się pokazać, żeby zrobić na tobie wrażenie. Widzę, że mu się udało - podsumowuje ich spotkanie Robert

Chowański ujął Martę swoją klasą i kulturą osobistą. Wzbudziło to naturalnie zazdrość i podejrzenia Roberta. Czy Romanowski ma rację i za uprzejmością Chowańskiego kryje się coś więcej? Czy to kolejny podstęp biznesmena, który już raz próbował uwieść Martę? Odpowiedzi od poniedziałku do piątku tylko w TVP 2 o 20.05.

 

 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | seriale | Katarzyna Zielińska | Jacek Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje