Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16375
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Chciałaby zagrać w filmie

Katarzyna Zielińska to chodzący wulkan energii. Czy znalazł się już mężczyzna, który jest w stanie dotrzymać jej kroku?

Ta roześmiana trzydziestolatka to pracowita dziewczyna. Występuje w "Barwach szczęścia" i w "Kocham Cię, Polsko!", gra w teatrze, jeździ z recitalami po kraju i... jeszcze jej mało! Jak zatem wygląda życie osobiste zapracowanej gwiazdy?

Reklama

- Na pewno jestem szczęśliwa, ale czy spełniona zawodowo? Jeszcze nie, jest przecież tyle rzeczy do zrobienia. Chciałbym ciągle robić coś nowego, marzy mi się film, to takie pragnienie na ten rok. Może się spełni... - twierdzi artystka.

Ale o życiu prywatnym konsekwentnie milczy.

- Jest czas na bycie samej i czas na bycie w związku. Teraz jest dobrze, coraz lepiej. Przecież idzie wiosna - przekonuje aktorka.

Czy to znaczy, że w jej życiu przyszedł czas na miłość? U boku tak atrakcyjnej i wartościowej dziewczyny w końcu powinien pojawić się interesujący mężczyzna!

Zielińska, jak sama o sobie mówi, ma zadatki na pracoholiczkę. Jednak z codziennej gonitwy wyrywają ją przyjaciele.

W życiu aktorki bardzo ważna jest też rodzina, z którą, mimo odległości, utrzymuje bliski kontakt. Ale swe serce gwiazda oddaje nie tylko najbliższym. Artystka chętnie wspiera potrzebujących, bo jak twierdzi:

- Trzeba pomagać innym, a nie trzymać szczęście dla siebie.

Ostatnio mówi się, że także szczęście w miłości uśmiechnęło się do Kasi. W jednej z warszawskich restauracji została przyłapana na romantycznej kolacji z tajemniczym brunetem. Czy to ten jedyny? Zobaczymy.

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje