Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15931
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Chce zostać mamą już w przyszłym roku!

Po ślubie okrzykniętym wydarzeniem towarzyskim minionych wakacji i po powrocie z podróży poślubnej do Japonii Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", zaczęła już planować... macierzyństwo.


Reklama

Katarzyna Zielińska długo czekała na moment, kiedy będzie mogła przed ołtarzem przysiąc miłość i wierność mężczyźnie ze swoich marzeń. Gdy kilka lat temu los ponownie zetknął ją z Wojciechem Domańskim, kolegą z dzieciństwa, niemal od razu była pewna, że spotkała idealnego kandydata na męża. Ich ślub, który odbył się w pierwszą sobotę sierpnia, był wydarzeniem towarzyskim tegorocznych wakacji.

Zdjęcia szczęśliwej pary młodej obiegły całą polską prasę i pojawiły się na portalach zajmujących się gwiazdami. Nic dziwnego, że teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejną wielką zmianę w życiu Kasi i zastanawiają się, kiedy aktorka zdecyduje się na macierzyństwo.

Dziennikarzom jednego z dwutygodników udało się dotrzeć do osób, które potwierdzają, że Katarzyna Zielińska nie zamierza zbyt długo zwlekać z urodzeniem swojego pierwszego dziecka. Podobno chce zostać mamą w drugiej połowie 2014 roku!

- Na początku przyszłego roku odbędzie się premiera sztuki, w której Kasia gra jedną z głównych ról. Niedługo potem zamierza ona skoncentrować się na powiększeniu rodziny - powiedziała w rozmowie z "Party" znajoma aktorki.

Sama zainteresowana nie wypowiada się publicznie na temat swych planów związanych z przyszłym macierzyństwem, ale nie zaprzecza, że chciałaby poznać jego smak bardzo szybko.

- Chciałabym mieć dużą rodzinę, dom pełen miłości i... dzieci - wyznała w wywiadzie, kiedy jeszcze była panną.

Dziś, gdy ma u swego boku ukochanego męża i promienieje szczęściem,  nie chce czekać na to, by spełnić swe marzenia o cudownej rodzinie. Jeśli wierzyć doniesieniom prasowym, Kasia - jako góralka z krwi i kości - zastosuje się do starej góralskiej zasady mówiącej, że jak był ślub, to rok później państwo młodzi powinni zostać rodzicami...


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | seriale | Barwy szczęscia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje