Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16659
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Zofia Zborowska rezygnuje z roli w serialu TVP. Wiemy, dlaczego!

Zofia Zborowska, która od trzech lat wciela się w Anetę Dylską w „Barwach szczęścia”, podjęła decyzję o rezygnacji z roli w nagrodzonej Złotą Telekamerą „Tele Tygodnia” produkcji. Aktorka postanowiła zakończyć swą przygodę z serialem Dwójki, bo – jak stwierdziła – praca w TVP przestała ją interesować...

Zofia Zborowska to aktorka, która zawsze bardzo szczerze rozmawia ze swymi fanami, nie zadziera nosa w kontaktach z ludźmi obserwującymi ją na Instagramie i Facebooku oraz nie kreuje się w mediach społecznościowych na osobę, jaką nie jest...

Reklama

Niedawno zaskoczyła internautów wyznaniem, że aktorstwo nie jest jej głównym źródłem utrzymania, a o pracę i pieniądze już dawno przestała się martwić.

- Jeśli chce się być człowiekiem szczęśliwym, zdrowym i wesołym, nie można się zaharowywać. Aktorstwo uwielbiam, choć nie jest moją największą pasją. Już dawno zrozumiałam, że nie boję się momentu, kiedy telefon z propozycjami przestanie dzwonić - powiedziała w wywiadzie.

W ciągu kilku ostatnich lat Zofia Zborowska nie mogła narzekać na nadmiar pracy przed kamerą. Od 2017 roku - jeśli nie liczyć gościnnego epizodu w serialu "Za marzenia" - grała jedynie w "Barwach szczęścia".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje