Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Zofia Zborowska nie może odejść z serialu?

Zofia Zborowska, która niedawno ogłosiła, że postanowiła zrezygnować z roli Anety Dylskiej w „Barwach szczęścia” i odchodzi z serialu, nie może – jak się okazuje – rzucić pracy z dnia na dzień. Wciąż jeszcze zobowiązana jest stawiać się na planie na każde wezwanie produkcji... - Muszę dokończyć wątek – napisała na Instagramie.

Zofia Zborowska, ogłaszając kilkanaście dni temu swą decyzję o rezygnacji z roli w "Barwach szczęścia", dobrze wiedziała, że jeszcze przez pewien czas będzie musiała - choć, jak stwierdziła, już jej to nie interesuje - współpracować z TVP.

Reklama

Przypomnijmy, po emisji tegoż dokumentu na jednej z anten TVP oraz dyskusji, jaka odbyła się później w wirtualnym studiu, mnóstwo widzów uznało, że telewizja finansowana ze środków publicznych próbowała bezpodstawnie zdyskredytować i oczernić wiele znanych osób, wplątując je w aferę pedofilską... 

Zofia Zborowska zaś stanęła w obronie ojca, którego wizerunek twórcy "Nic się nie stało" wykorzystali w swym filmie bez jego zgody. Na znak protestu aktorka postanowiła zrezygnować z udziału w produkcjach.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje