Reklama

"Barwy szczęścia" znów w piątki! Jacek Kurski posypuje głowę popiołem i zmienia ramówkę!

Prezes TVP Jacek Kurski najpierw pozbawił widzów TVP2 piątkowych emisji "Barw szczęścia", by w wygrzanym przez ulubiony serial Polaków miejscu w ramówce umieścić show "You Can Dance". Jednak program okazał się klapą. Efekt? Już od najbliższego piątku 24 września zostaje przywrócona emisja premierowych odcinków "Barw szczęścia"! Oznacza to, że serialowy hit znów będzie można oglądać pięć razy w tygodniu od poniedziałku do piątku!

"Barwy szczęścia" znów w piątki!

Firmowana twarzą Jacka Kurskiego Telewizja Publiczna słynie z tego, że z dnia na dzień wprowadza zmiany w emisji swoich programów i zaskakuje tym nieprzyjemnie rzetelnych płatników abonamentu RTV. Żonglowanie nawet największymi hitami w ramówce stało się normą w działaniu decydentów z Woronicza. Przykłady? Choćby przeniesienie emisji "Ojca Mateusza" z czwartku na piątek, a "Na sygnale" z TVP2 do TVP1.

Na odbywającym się 25 sierpnia br. ramówkowym show TVP uśmiechnięty od ucha do ucha Jacek Kurski zapewniał, że - choć telewizyjna "Dwójka" w sezonie jesiennym rezygnuje z emisji piątkowych odcinków "Barw szczęścia" - widzowie nic na tym nie stracą. Jakim niby cudem? W zamian prezes telewizji narodowej obiecał emitowanie premier "Barw szczęścia" w... wakacje 2022 roku. Dzięki temu zaplanowana wcześniej na cały rok liczba odcinków miała się zgadzać. Przedstawiając taki plan, Jacek Kurski był przekonany co do słuszności swojej decyzji.

Reklama

Szef TVP nie przewidział tylko jednego: że program "You Can Dance" umieszczony w piątkowe wieczory w miejscu "Barw szczęścia" obniży wyniki oglądalności "Dwójki".

Naprędce zapadła więc decyzja o przywróceniu emisji "Barw szczęścia" w piątki, począwszy od 24 września br. Można to potraktować jako przyznanie się do błędu.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2478: Iza wybudzi się ze śpiączki, a Romanowski spędzi noc u Renaty!

W 2478. odcinku  Iza (Agnieszka Warchulska) zostanie poddana zabiegowi kardiowersji, po którym odzyska przytomność.

Kmita (Bogusław Kudłek), były partner Celiny (Orina Krajewska), ostrzeże przed nią niewidomego masażystę Hermana (Maciej Raniszewski), twierdząc, że Brońska jest wyrachowana i niebezpieczna. W dawnej pracy zajmowała się szantażowaniem ludzi. Herman uzna, że dziewczyna go oszukała, zatajając przed nim prawdę o sobie, i... zniknie bez słowa.

Romanowski (Maciej Jachowski) spędzi gorącą noc u kelnerki Renaty (Anna Mrozowska), która z miłości do niego da kosza Wójcikowi (Michał Lesień-Głowacki).

"Barwy szczęścia": Odcinek 2478: Premiera nowej czołówki "Barw szczęścia"!

Przy okazji emisji 2478. odcinka "Barw szczęścia" wierni widzowie serialu po raz pierwszy będą mogli zobaczyć nakręconą latem tego roku nową czołówkę swojej ulubionej produkcji.

U nas jej premiera już dziś!

"Barwy szczęścia": Odcinek 2478: Mamy zwiastun!

2478. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w najbliższy piątek 24 września o godz. 20.00 w TVP2.


AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje