Reklama

"Barwy szczęścia" znikają z anteny 9 grudnia! Dlaczego nie zobaczymy serialu?

"Barwy szczęścia" to jeden z najbardziej uwielbianych przez Polaków seriali. Widzowie już od lat z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów i nie wyobrażają sobie wieczoru bez zasiadania przed ekrany telewizorów. Tym bardziej wielu fanów produkcji zaskoczy fakt, że 9 grudnia TVP nie wyemituje kolejnego odcinka serialu. Okazuje się, że tego wieczoru lubiana produkcja zostanie zastąpiona przez mecz 6. kolejki fazy grupowej Ligi Europy, w którym zmierzą się Legia Warszawa i Spartak Moskwa.

"Barwy szczęścia" znikają z anteny. Na jak długo?

W czwartek 9 grudnia miał zostać wyemitowany 2529. odcinek "Barw szczęścia". Z ostatnich informacji wynika jednak, że fani produkcji nie zobaczą dziś kolejnych perypetii bohaterów. "Barwy szczęścia" znikają z anteny, a na ich miejscu pojawi się gratka dla fanów piłki nożnej. TVP wyemituje bowiem mecz 6. kolejki fazy grupowej Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa, a Spartakiem Moskwa.

Fani produkcji mogą być jednak spokojni - serial zniknie z anteny TVP tylko na jeden wieczór, a odcinek 2529 zostanie wyemitowany już w piątek 10 grudnia.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2529. Co czeka bohaterów?

Łukasz i Vincenzo wciąż szukają Kasi, podczas gdy Sadowska i Stefan próbują pocieszyć Ksawcia - przerażonego po tym, jak odkrył, że jego mama zaginęła. Tymczasem tematem zaginionej Polki zaczyna interesować się "Szok", a na Sycylii następują silne wstrząsy wtórne... Madzia jest wściekła, że Kacper tak szybko pocieszył się po rozstaniu, jest pewna, że od dawna zdradzał ją z Hanią. Postanawia spotkać się rywalką. Aleks znów wpada w szkole w kłopoty - broniąc Ewy. I gdy Kujawiak uznaje, że Walawska popełniła plagiat, ostro się nauczycielce sprzeciwia. Młodzi, pewni że polonistka mści się na nich za akcję z fotomontażem - postanawiają podstępem przetestować jej bezstronność.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama