Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15297
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Zbigniew Buczkowski chwycił za pióro i napisał... autobiografię!

Znany z ponad 180 seriali i filmów Zbigniew Buczkowski, czyli Zdzisio Cieślak z "Barw szczęścia", usłyszał kiedyś od jednego z kolegów, że powinien... napisać książkę. Aktor chwycił więc za pióro! Jego autobiografia trafi do księgarń 8 października.Zbigniew Buczkowski to aktor, którego dorobek przyprawia o zawrót głowy wielu jego kolegów po fachu. Jest w dodatku człowiekiem o wielkim poczuciu humoru i uchodzi za duszę towarzystwa. Uwielbiany przez widzów serialowy Zdzisio Cieślak z "Barw szczęścia" debiutuje właśnie w roli... pisarza. Jego autobiografia "Pisz pan książkę" lada moment pojawi się w księgarniach w całej Polsce.

Reklama

"Pisz pan książkę!" to opowieść o tym, jak zmieniały się realia polskiej kinematografii na przestrzeni ostatnich 40 lat oraz o tym, co znaczyło być popularnym aktorem kiedyś, a co znaczy dziś. Przede wszystkim jednak to momentami zabawna, momentami wzruszająca historia warszawiaka z krwi i kości, który dla żony zdecydował się porzucić ukochany Czerniaków i zamieszkać w podwarszawskim Piasecznie, oraz historia... pływackiego mistrza świata aktorów, bo właśnie tym tytułem szczyci się Zbigniew Buczkowski.

Zbigniew Buczkowski mówi o sobie, że jest aktorem spełnionym, a także, że swoją karierę zawdzięcza nie tylko talentowi, ale również wspaniałym ludziom, których spotkał na swojej życiowej drodze. Jego książka jest więc opowieścią także o nich: o rodzinie, bliskich znajomych, współpracownikach oraz całkiem przypadkowych osobach, które jednym trafnym zdaniem zapadły głęboko w pamięci aktora.

- Bardzo lubię sobie pochodzić i porozmawiać z ludźmi, a ponieważ nie jestem osobą wyniosłą, tylko człowiekiem otwartym, wylewnym nawet, ludzie często się przede mną otwierają, opowiadając mi dziwne, zabawne sytuacje ze swojego życia, które niekiedy przydają się do tego, żeby je później wykorzystać w filmie - mówi Zbigniew Buczkowski.

W "Pisz pan książkę!" aktor - urodzony gawędziarz - z charakterystycznym dla siebie wdziękiem i poczuciem humoru zdradza kilka sekretów ze swojego życia, sowicie okraszając je ciekawostkami zza kulis produkcji, w których brał udział, i mnóstwem anegdot dotyczących polskich gwiazd!

Autobiografia Zbigniewa Buczkowskiego do księgarń trafi 8 października.

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Zbigniew Buczkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje