Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15719
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Zaręczyny i... szybki ślub?

Niebawem Klemens (Sebastian Perdek) poprosi Lilianę (Aleksandra Szwed) o rękę i zostanie przyjęty. Sprawdź, co na to Natalia (Maria Dejmek) i Irek (Otar Saralidze)?


Reklama

Ujawniamy, że w 1086. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 17 marca) Liliana i Klemens przyjdą do Irka ze szczęśliwą nowiną.

- Zaręczyliśmy się! - poinformują Redyka.

Jeszcze w tym samym odcinku Natalia i Irek dowiedzą się, że ślub Lilki i Klemensa odbędzie się już za miesiąc. Do tego wszystkiego świeżo upieczeni narzeczeni poproszą ich na swoich świadków.

Po wyjściu pary Natalia zacznie się głośno zachwycać, jak bardzo Klemens zmienił się dzięki miłości Kubanki. Irek zaś nie będzie miał najmniejszych wątpliwości, że ze strony Lilki to nie gorące uczucie, ale po prostu zwykłe wyrachowanie.

Wymsknie mu się, że popełnił błąd, swatając ich ze sobą. Natalia dojdzie do wniosku, że jest zazdrosny o Lilianę. Nie uwierzy Irkowi, który powie, że dla niego liczy się tylko narzeczona.

Redyk stwierdzi, że tak naprawdę boi się konsekwencji prawnych, jeśli sprawa ze ślubem wyjdzie na jaw. Według Natalii uczucie Lilki i Klemensa jest szczere.

Irek od tej pory zacznie robić wszystko, by zniechęcić tancerkę do ślubu...

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama