Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16468
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Z Ludwikiem zamieszkają trzy jurne emerytki

W nowych odcinkach „Barw szczęścia” (emisja w TVP2 po wakacjach - codziennie od poniedziałku do piątku począwszy od 31 sierpnia) pojawi się mnóstwo nowych postaci. Będą wśród nich trzy mocno już dojrzałe, ale wciąż jurne panie – Łucja, Halszka i Ola – które zostaną... współlokatorkami Ludwika (Marek Lewandowski)!

Już w pierwszych odcinkach 14. sezonu "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) dowie się, że jego ojciec zrobił ze swego domu w Otwocku... harem! O tym, że z Ludwikiem zamieszkały trzy starsze - ale wciąż atrakcyjne i pełne energii - panie, poinformuje młodego Sadowskiego matka. 

Reklama

- Sodomę i Gomorę sobie urządza u nas! Całe osiedle trąbi o ekscesach twojego ojca. Sprasza sobie panienki do domu i będzie z nimi mieszkał - oznajmi Renia (Ewa Serwa) Łukaszowi, a ten zacznie ją uspokajać, twierdząc, że to, co robi Ludwik, jest bardzo modnym na Zachodzie cohousingiem.

- Emeryci zamieszkują razem, żeby oszczędzić na rachunkach, pomagać sobie i dotrzymywać towarzystwa - powie matce i obieca, że porozmawia z ojcem na temat jego nowych towarzyszek życia.

Tymczasem Łucja, Halszka i Ola zdążą się już zadomowić w willi Sadowskich w Otwocku. Okaże się, że Ludwik przeprowadził... casting na współlokatorki.

- Zgłosiło się dziesięć pań - wyzna Tolkowi (Marek Siudym) i Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski) i doda, że wybrał trzy pierwsze "z brzegu", a pozostała siódemka trafiła na listę rezerwowych.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje