Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16190
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Wywiad pełen oskarżeń i... dowody zbrodni

Krzepiński (Marek Kossakowski) publicznie oskarży Artura (Jacek Rozenek) o to, że próbował go zabić. W wywiadzie telewizyjnym powie też, że Chowański jest winny wypadkowi, do którego jakiś czas temu doszło w Himalajach. - To przez niego Marta targnęła się na swoje życie - powie dziennikarce, nie przypuszczając, że wkrótce policja zdobędzie niezbite dowody na to, że zamordował Walawską (Katarzyna Zielińska).

Podczas pobytu w szpitalu Krzepiński dowie się, że Chowański wymknął się policji... Przestraszy się, że Artur w końcu go dopadnie. Udzieli wywiadu, w którym nie zostawi na Chowańskim suchej nitki...

Reklama

- Ten człowiek jest chory z nienawiści - stwierdzi.

- On nie myśli racjonalnie. Uroił sobie, że to ja zabiłem mu żonę i chce się mścić. Teraz mam już pewność, że stan, w jakim była pani Walawska, był spowodowany jego zachowaniem. To przez niego targnęła się na życie - doda.

Rafał poprosi dziennikarkę, by jak najszybciej nagłośniła sprawę Chowańskiego. Powie jej, że Artur jest nieobliczalnym bandytą i bardzo groźnym człowiekiem.

- Dotarłem do informacji, że zginęli ludzie, którzy byli z nim na wyprawie w Himalajach. To  na pewno nie był przypadek. On jest zdolny do wszystkiego - wyzna.

Wkrótce potem do Krzepińskiego zadzwoni właścicielka apartamentu, który wynajmował, zanim trafił do szpitala.

- Skończyła się panu umowa najmu, a ja wracam z kontraktu zagranicznego i chcę od razu wprowadzić się do mieszkania - zakomunikuje mu i zażąda, by jak najszybciej zabrał wszystkie swoje rzeczy.

- Jeśli dzisiaj pan tego nie zrobi, to oddam te rzeczy biednym - zagrozi Rafałowi.

Krzepiński natychmiast poleci żonie (Weronika Lewoń), by poszła do mieszkania i wyniosła z niego ukrytą w szafie walizkę.

- Zostaw to co jest na półkach. Weź tylko walizkę i worek, który leży obok. Do niczego nie zaglądaj i niczego nie otwieraj!  - powie.

Krzepińska zajrzy jednak do torby należącej do jej męża. Znajdzie w niej zdjęcia z zabójstwa Marty i jej sweter! Po chwili wahania zdecyduje się pójść na policję. Komisarz Turkowski (Sebastian Skoczeń) od razu zawiadomi prokuratora, iż ma niezbite dowody, że Krzepiński jest mordercą...

Czy Rafał tym razem odpowie za to, co zrobił? Czy spędzi resztę życia w więzieniu?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama