Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15056
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Barwy szczęścia": Wymienią się obrączkami, ale z małżeństwa nici

Nieoczekiwanie chora psychicznie Honorata (Anna Smołowik), czyli była żona Daniela (Dawid Kartaszewicz), udaremni jego ślub z Sarą (Dominika Kimaty), choć wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik...


Reklama


Sara zdąży już nawet założyć piękną suknię ślubną. Szczęśliwa wyzna Basi (Sławomira Łozińska), że są dla niej z Zenkiem (Jan Pęczek) najbliższą rodziną i przytuli Grzelakową.

- Nie mam wątpliwości, że Daniel będzie dla ciebie dobrym mężem - usłyszy z ust Basi, matki Adama (Bartosz Porczyk) w 1223. odcinku “Barw szczęścia".

Dom Grzelaków pod obserwacją

Tymczasem przygotowania do ślubu będzie podglądać z zewnątrz Honorata. Basia omyłkowo weźmie ją za koleżankę panny młodej z Londynu i zaprosi ją do domu. Podobnie jak innych gości, m. in.: Klarę (Olga Jankowska) i Adę (Antonina Respondek). Przyjdzie też świadkowa Kasia (Katarzyna Glinka). W pewnym momencie Basia zdziwi się, że Sonia nie dotarła, bo przecież widziała ją przed domem. Sara wyjaśni, że koleżanka wysłała jej wiadomość, że jednak nie dotrze z Anglii. W tym samym czasie Honorata nadal będzie obserwowała dom Grzelaków z ukrycia.

Żadnego ślubu nie będzie!

Gdy gotowi do ślubu państwo młodzi i ich goście wyjdą do samochodów, nagle pojawi się Honorata i zacznie krzyczeć, że żadnego ślubu nie będzie! Da Sarze w twarz i rzuci się z pięściami na Daniela. Potem przytuli się do niego i nie zechce puścić. Sara z płaczem wbiegnie do domu. Tego dnia ślub rzeczywiście nie dojdzie do skutku...

Następnego dnia Daniel obudzi się w pustym łóżku. Sara będzie snuć się po Zacisznej. W końcu Daniel odnajdzie ją w lesie.

- Nie mam siły na kolejny ślub, przynajmniej nie teraz - oznajmi dziewczyna. - Ale kocham cię!

Rosiak wyciągnie obrączki i zaproponuje ukochanej romantyczną i prywatną ceremonię.

- Chcę, żebyś ją nosiła - niezależnie od tego, czy wzięliśmy ślub - poprosi, wsuwając na palec obrączkę.

Po powrocie do domu Daniel pojedzie sprawdzić, co dzieje się z Honoratą. Okaże się, że na nowo zaczęła tracić kontakt z rzeczywistością i musi zostać na obserwacji w szpitalu psychiatrycznym.

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje