Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16350
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": "Wyjdź za mnie"

​Czy Zosia zgodzi się zostać trzecią żoną Piotra i mamą dla jego dzieci? Podopieczny księdza zostanie oskarżony o kradzież.

W trakcie procesu, który toczył się w sądzie przeciwko Chowańskiemu (Jacek Rozenek), Artur i Zosia (Joanna Moro) bardzo się zbliżyli do siebie.

Reklama

Na wszelki wypadek biznesmen dał nawet Karnickiej wszelkie możliwe upoważnienia do kierowania firmą. Ta zażyłość ukochanej z pracodawcą niepokoiła Piotra (Piotr Jankowski) - obawiał się, że ją w końcu straci.

Dlatego zaraz po wysłuchaniu wyroku skazującego Chowańskiego na rok więzienia, Walawski postanowi działać. Następnego dnia w obecności swoich dzieci (Gabriela Ziembicka, Kalina Kajper, Jakub Kwinta) wręczy Zosi pudełko. Zdezorientowana kobieta spyta go, z jakiej okazji ten prezent?

Piotr zacznie żartować i poprosi, by go po prostu otworzyła. Okaże się, że w opakowaniu jest jeszcze jedno pudełko, a w nim następne.

W najmniejszym z nich Karnicka znajdzie piękny pierścionek.

Dopiero wtedy Walawski padnie na kolana i spyta: - Zosiu, czy zostaniesz moją żoną? Co odpowie mu Karnicka? Piotr był już dwukrotnie żonaty.

Do tego sam wychowuje trójkę dzieci. Mało która kobieta marzy o mężu z tak bogatym życiowym doświadczeniem.

Dla Zosi to jednak nie jest przeszkoda.

Wręcz odwrotnie, obieta kilka lat temu straciła syna i teraz marzy o pociechach. Najchętniej całej gromadzie.

Tymczasem ksiądz Stanisław (Jakub Mróz) całkowicie zaangażuje się w organizację półkolonii w parafii. To dzięki niemu Luiza i Mirek (Julia Zielińska, Oliwier Kozłowski) wreszcie będą mieli się gdzie podziać. Jednak głód, którego rodzeństwo doświadczyło w rodzinnym domu, wciąż wpływa na ich zachowanie.

Pewnego dnia dojdzie do tego, że chłopiec ukradnie z Feel Good kilka kotletów. Kiedy jego agresywny ojciec (Michał Lesień-Głowacki) się o tym dowie, rzuci się na syna z pięściami.

Nieoczekiwanie, w obronie Mirka stanie Sebastian (Marek Krupski).

Jak skończy się ich konfrontacja?

Na szczęście nie wszyscy mają takie problemy. Oliwka, Justin (Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz) i reszta ich paczki przeniosą się do domku letniskowego. Pieszczotliwie nazwą go Grant Szalet, a następnie zaplanują w nim szalone wakacje.


Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje