Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16354
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Wszystkie barwy flirtu

W nadchodzącym tygodniu w "Barwach szczęścia" zaiskrzy między kilkoma parami... Ale na początek ciąg dalszy kłopotów Kajtka.


Reklama

Rodzice Kajtka wciąż są w szoku, że chłopiec sięgnął po dopalacze. Otarcie się syna o śmierć otworzyło im oczy na problem, ale zamiast go rozwiązać zaczynają wzajemnie obarczać się winą. Sabina jest przekonana, że to Władek zawiódł jako ojciec. Uważa, że zbyt wiele czasu poświęcał choremu partnerowi, tym samym zaniedbując mieszkającego z nim syna. Teraz chce, by Kajtek znów z nią zamieszkał. Na co Cieślak protestuje i też ma dla Sabiny kilka gorzkich słów. 

Kajtek wraca do szkoły. A tam czeka go spotkanie z Kazikiem, który twierdzi, że dostał dopalacze od Kajtka! Jak chłopak poradzi sobie z niesłusznymi oskarżeniami i łatką "narkomana", którą z miejsca dostaje od kolegów?

Tymczasem Łukasz Sadowski planuje nakręcenie reportażu przestrzegającego przed dopalaczami. Historia Kajtka jest dla niego inspiracją i chce na niej oprzeć swój materiał. Oczywiście bohaterowie pozostaną anonimowi. Jednak Sabina i Władek są przeciwni - nie chcą narażać syna na kolejny stres.

W końcu Sadowski przekonuje do występu przed kamerą Różę i Zdzisia... W trakcie zdjęć w Feel Good pojawia się Kasia, a Łukasz wykorzystuje okazję i zapowiada, że wpadnie potem do niej i Ksawerego. 

Spotkanie przebiega w bardzo miłej atmosferze, momentami robi się niemal intymnie. Kasia i Łukasz świetnie czują się w swoim towarzystwie, a Ksawery zbliża ich do siebie. Czy właśnie rodzi się uczucie?

O ile Kasię i Łukasza łączy Ksawery, to Marlenę i Czarka nie łączy zupełnie nic. Marlena nie ma nawet pojęcia, czy chłopakowi można zaufać. Mimo to zgadza się lecieć z nim na Majorkę!

O swoją byłą dziewczynę martwi się Bartek. Według niego nowy adorator Marleny równie dobrze może wywieźć ją do domu publicznego. Zwierza się z tych wątpliwości matce, a Waleria postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo. Korzystając z nadarzającej się okazji zagląda do portfela pozostawionego w Feel Good przez Czarka. Czy odnajdzie tam potwierdzenie obaw Bartka? I czy Marlena postawi na swoim i wbrew wszystkim poleci na Majorkę? 

Na inną parę niespodziewanie natyka się Maria. Wracając wieczorem do domu zauważa Wojtka w towarzystwie dziewczyny w jego wieku. Syn jest speszony sytuacją, ale Maria tylko się uśmiecha i zostawia młodych samych. Wojtek bardzo angażuje się w znajomość z koleżanką z klasy - Kingą (w tej roli Natalia Jędrzejewska), a pierwsza miłość kwitnie w najlepsze. Do tego stopnia, że Maria prosi Marka, żeby porozmawiał z synem o "tych sprawach"!

www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje