Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19978
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia" po wakacjach: Sonia wychodzi z więzienia! Co dalej z Mateuszem?

W dniu, w którym Sonia (Weronika Nockowska) będzie miała zakończyć odbywanie kary pozbawienia wolności, Dominika (Karolina Chapko) wyzna mężowi, że ma nadzieję, iż matka Mateusza (Filip Kowalewicz) pozwoli im nadal widywać się z chłopcem. Powie Sebastianowi (Marek Krupski), że kocha dzieciaka, jakby był jej synem i martwi się, że straci z nim kontakt.

Dominika z radością przyjmie wiadomość, że jej koleżanka z dawnych czasów, wreszcie wychodzi na wolność. Z drugiej strony, będzie jej bardzo przykro, że straci Mateusza. Sebastian powie jej, że Sonia z pewnością pozwoli im widywać się z chłopcem, ale wcale nie poprawi to Domi humoru.

Kowalska wyzna mężowi, że boi się, iż Sonia będzie chciała mieć syna tylko dla siebie, bo przecież muszą nadrobić stracony czas.

"Barwy szczęścia" po wakacjach: Dominika będzie pewna, że straci Mateusza

Sebastian, widząc, że jego ukochana jest w ponurym nastroju, zaproponuje, żeby - niejako na pożegnanie - zrobili z Mateuszem coś naprawdę fajnego. Tymczasem chłopak uprze się, by... odebrać mamę z lotniska.

Reklama

Przypominamy, że Sonia, zanim zgłosiła się do odbywania kary, powiedziała synowi, że musi lecieć na rok na Islandię, bo dostała tam pracę, i dlatego zostawia go pod opieką Dominiki i Sebastiana.

Kowalski pozwoli swemu podopiecznemu nie iść do szkoły, sam też zrobi sobie "wagary" i spędzi z dzieciakiem całe przedpołudnie. Domi w tym czasie pojedzie do więzienia po przyjaciółkę. Przed wyjściem z domu powie mężowi, że nie wie, jak sobie poradzi, jeśli straci Matiego.

"Barwy szczęścia" po wakacjach: Sonia podziękuje Domi za to, że rok opiekowała się jej synem

Sonia opuści więzienne mury w samo południe. Zobaczy czekającą na nią na parkingu Dominikę, podbiegnie, rzuci się jej w ramiona i zacznie szlochać. Okaże się, że Kowalska doskonale przygotowała jej "przykrywkę" - zdobyła walizkę z naklejkami ze skandynawskich lotnisk, kupiła w internetowym sklepie różne gadżety z napisem "Reykjavík", a nawet oryginalne islandzkie czekoladki. 

A wszystko po to, by Mateusz nie zorientował się, że mama go oszukała. Kowalska zażartuje, że w kombinowaniu osiągnęła poziom mistrzowski. Przyjaciółka przeprosi ją, że przez nią musiała okłamywać Mateusza i podziękuje za to, że przez rok opiekowała się jej dzieckiem.

W drodze do domu Dominika wyzna Soni, że jest jej niezmiernie wdzięczna za podarowanie... najlepszych dwunastu miesięcy w życiu. Będzie się jednak bała zapytać, jakie ma plany wobec Mateusza.

Czy Sonia zostanie z synem w Warszawie? Czy pozwoli Kowalskim nadal widywać się z Matim?

"Barwy szczęścia": Kiedy i gdzie obejrzeć?

Na premierowe odcinki "Barw szczęścia" TVP2 zaprasza po wakacjach. Serial będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20.10.

W wakacje fani serialu oglądać mogą powtórki odcinków 17. sezonu. Telewizyjna Dwójka zaprasza na nie codziennie od poniedziałku i piątku o godzinie 11.50 i 19.35.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy