Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11995
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Wiktoria Gąsiewska będzie jedną z gwiazd popularnego show

Wiktoria Gąsiewska, czyli Oliwka z "Barw szczęścia", jeszcze niedawno mówiła w wywiadach, że chciałaby się zakochać i marzy, by spotkać szczerego, miłego, dobrego chłopaka. Dziś 19-letnia aktorka cały swój wolny czas spędza z Adamem Zdrójkowskim, czyli Kubą Boskim z "rodzinki.pl", który - jak twierdzą ich wspólni znajomi - świata nie widzi poza ukochaną...


Reklama

To, że są parą, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski długo trzymali w tajemnicy - o ich związku wiedziało tylko wąskie grono najbliższych znajomych. Dopiero niedawno wyszło na jaw, że gwiazdy "rodzinki.pl" spotykają się nie tylko na planie serialu i snują wspólne plany na przyszłość. Choć Wiktoria nie chce mówić o tym, co łączy ją z Adamem, nie kryje, że jest po uszy zakochana.

Kilka miesięcy temu serialowa Oliwka z "Barw szczęścia" wyznała w wywiadzie, że chciałaby spotkać idealnego chłopaka.

- Musi być szczery, miły, rozrywkowy, dbający za wszelką cenę o swój skarb, czyli dziewczynę... - powiedziała, a pytana, co powinien zrobić chłopak, by przyciągnąć jej uwagę, stwierdziła, że przede wszystkim musi dostrzec w niej normalną nastolatkę, a nie tylko dziewczynę z telewizji.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znają się od bardzo dawna. Po raz pierwszy pracowali razem w 2009 roku, gdy byli jeszcze dzieciakami. Spotkali się wtedy na planie jednego z odcinków "Rodziny zastępczej". Trzy lata późnej rozpoczęła się ich trwająca do dziś przygoda z "rodzinką.pl". Oboje nie kryją, że zawsze bardzo się lubili, ale uczucie dopadło ich dopiero w ubiegłym roku.

- Tak, jestem zakochany. Mogę powiedzieć, że z Wiktorią łączy mnie coś więcej niż tylko przyjaźń. To naprawdę niesamowita dziewczyna - wyznał Adam Zdrójkowski, gdy wyszło na jaw, że spotyka się z koleżanką z planu.

Wiosną tego roku Wiktorię Gąsiewską będziemy mieli oglądać na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Podobno do udziału w popularnym programie namówił ją Adam, który był jedną z gwiazd 6. edycji show Telewizji Polsat i bardzo miło wspomina czas, kiedy uczył się kroków walca, tanga i rumby, by potem prezentować swe taneczne umiejętności przed kilkoma milionami widzów i srogimi jurorami. Młodziutka aktorka lada moment rozpocznie treningi przed swym pierwszym występem w "Dancing with the Stars". Jak twierdzi jeden z tabloidów, Adam Zdrójkowski już zaczął uczyć ją tego wszystkiego, czego jesienią 2016 roku nauczyła go jego partnerka z show Polsatu Wiktoria Omyła.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje