Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16223
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Wielka gwiazda pomoże schudnąć Sebastianowi Stankiewiczowi!

Sebastian Stankiewicz, czyli Rysiek Gawron z "Barw szczęścia", od lat walczy z nadwagą, ale nie może schudnąć. Aktor właśnie po raz kolejny wypowiedział wojnę zbędnym kilogramom i zdradził, że przeszedł na dietę pudełkową... Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Sebastian Stankiewicz stwierdził w jednym z wywiadów, że nie przejmuje się swoją tuszą i gdyby naprawdę chciał, bez problemu mógłby pozbyć się nadwagi.

Reklama

- Byłe dziewczyny zawsze naciskały, żebym trochę schudł, ale dla mnie moja waga nie jest problemem. Taki właśnie jestem - stwierdził.

Okazuje się, o czym informuje tygodnik "Na żywo", że zbędne kilogramy jednak przeszkadzają aktorowi. 

On sam ogłosił właśnie w mediach społecznościowych, że po raz kolejny wypowiedział wojnę nadwadze i tym razem nie zamierza się poddać, zanim nie zeszczupleje.

Fani Sebastiana Stankiewicza od razu zauważyli, że na zdjęciu, które zamieścił w sieci i na którym prezentuje torbę z przygotowanym specjalnie dla niego posiłkiem, widać logo firmy cateringowej Małgorzaty Rozenek-Majdan "MRM Food". 

Nie jest tajemnicą, że jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd niedawno stworzyła własną dietę pudełkową i oferuje swoim klientom dania przygotowywane wyłącznie z naturalnych składników.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje