Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 13032
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Wątpliwości

Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

Stefan zauważy, że Carina spotyka się z Ernestem - i od razu zacznie się o córkę niepokoić. Aż w końcu poprosi Radka, by ją do chłopaka zniechęcił. Morawski tym razem pomocy jednak odmówi.

Reklama

- Nie, panie Stefanie.(...) Koniec z tym. Nie będę już więcej waszym pośrednikiem! Zależy panu na córce? To niech pan sam z nią porozmawia! Czy senior zdobędzie się na odwagę... i poprosi Carinę, by przestała umawiać się z Chowańskim?

Rodzina Pyrków spotka się za to u notariusza. Agata i Wojtek odsprzedadzą swoje udziały w domu Hubertowi... Ich brat tuż po podpisaniu umowy zacznie się na nowo martwić. I w końcu rzuci do Klary:

- Boję się, że Wojtek zmarnuje te pieniądze i nie kupi żadnego mieszkania.(...) Jest po prostu zbyt niedojrzały na taką kasę!

- I co chcesz zrobić? Zerwać umowę notarialną?


Tymczasem Paweł od razu wyciągnie ręce po pieniądze należące do Agaty, by opłacić zdjęcia próbne do swojego filmu. Gdy wieczorem wróci do domu jego ukochana będzie w szoku.

- Wydałeś dziesięć tysięcy w jeden dzień?! Chciałam opłacić studia!

- To opłać z renty po mamie... Wszystko poszło na zaliczki dla ekipy... - Paweł, jak mogłeś?!

Władek i Darek przeniosą się za to w końcu do nowego mieszkania i urządzą parapetówkę... na której pojawi się też Beata. Koleżanka przeprosi Cieślaka za to, jak potraktowała go w sądzie.

- Męczy mnie to, że cię spoliczkowałam(...). Bałam się, że jak będę karana, to wyrzucą mnie z PAN-u i... tak się zresztą stało.(...) Zaślepił mnie własny strach, a zapomniałam, że ty ryzykowałeś znacznie więcej. Mogłeś przecież umrzeć...

Poza tym na imprezie Beata spotka Krzysztofa Radeckiego - piłkarza, z którym Darek grał w jednym klubie. Sportowiec od razu zacznie nową znajomą adorować.

- Proszę, jakie mam szczęście! Szukam pięknych, inteligentnych, niezależnych kobiet i gdzie taką znajduję? Janicki, zaskoczony, rzuci w końcu do Władka:

- Znam go trochę i jedyne, co go zawsze interesowało w kobietach, to nogi po szyję i wiek poniżej dwudziestki... - No, to chyba zmienił ligę!

A w finale: Bożena znowu w akcji! W premierowych odcinkach Bruno poprosi ukochaną, by poszła z nim na kolację z "lobbystą", który może pomóc w kontaktach jego firmy z nowym inwestorem.

Wiśniewska odkryje, że biznesmen, z którym się spotykają, to Barański (w tej roli: Jakub Przebindowski) - przestępca, którego śledziła podczas ostatniej akcji ABW. I następnego dnia zaproponuje swojemu dowódcy - Kowalukowi - że będzie podejrzanego z bliska obserwować. Wykorzystując jego znajomość ze Stańskim...

- Szefie, ja tylko pozornie jestem spalona... Narzeczony wytłumaczył mi, na czym polega ich współpraca i dzięki temu będę miała dojście do Barańskiego z pierwszej ręki!

Jej przełożony jednak się na to nie zgodzi.

- Chcesz inwigilować własnego narzeczonego?

- Nie jego, tylko Barańskiego...

- Tego się nie da rozdzielić.

- Niech mi pan da szansę!

- Daję ci ją, odsuwając od tej sprawy! Nie możesz jej prowadzić, jeśli są w nią zamieszani twoi najbliżsi... Zabieram ci tę sprawę, zrozumiano?!

- Bądź rozsądna... Bo jeśli coś chlapniesz narzeczonemu albo Barańskiemu, to dostaniesz dwa lata za ujawnienie informacji ze śledztwa! Albo i trzy, bo to są informacje poufne! Artykuły sama sobie znajdź... Gdy Bożena wyjdzie z gabinetu, Kowaluk od razu sięgnie po telefon...

- Słuchaj, załóżcie Wiśniewskiej podsłuch. Jej narzeczonemu też... Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory - od poniedziałku do piątku o godz. 20:10!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje