Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19737
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": W nowym sezonie...

Wiosna w "Barwach szczęścia" pełna będzie dramatycznych zwrotów akcji, miłosnych zawirowań i intryg, w których wiodącą rolę odegrają kobiety! Co tym razem wydarzy się w serialu?

Łukasz (Michał Rolnicki) i Alicja (Monika Dryl) odkryją, że w aferę z nieletnimi modelkami zamieszana jest mafia, bo Karolinę (Magdalena Łaska) i Feliksa (Aleksandar Milicevic) reprezentuje ten sam prawnik, który wcześniej bronił Berga.

Klara (Olga Jankowska) padnie ofiarą stalkera, który posunie się do wysyłania pisarce smsów z groźbami. Kobieta będzie przerażona i pełna obaw, że jej prześladowca posunie się do realizacji pogróżek.

Poważne kłopoty czekają Natalię (Maria Dejmek), która da się namówić narzeczonej Klemensa, Alinie (Emilia Korsak) na włożenie we wspólny biznes pieniędzy pożyczonych od matki. Wkrótce potem Alina zniknie, zostawiając po sobie puste konto i załamanego Klemensa (Sebastian Perdek). A to dopiero początek dramatycznych momentów czekających prawniczkę.

Reklama

W serialu pojawi się również nowa bohaterka: egzotyczna piękność, Carina (Divine Kitenge), która dołączy do zespołu Feel Good jako kelnerka, wzbudzając czujność Lidki, zazdrosnej o Radka. Piękna kobieta nosi w sobie tajemnicę, która może sporo namieszać w życiu mieszkańców osiedla "Pod sosnami". 

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy