Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15569
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia: Umińska pod urokiem mordercy!

Alicja (Monika Dryl) oznajmi Walawskiemu (Piotr Jankowski), że zamierza spotkać się z Krzepińskim (Marek Kossakowski), by poznać jego wersję tragicznych wydarzeń poprzedzających śmierć Marty (Katarzyna Zielińska). Na zakończenie swego spotkania Rafał nieoczekiwanie chwyci dziennikarkę w ramiona i pocałuje ją!

Urodzony psychopata, potwór bez krztyny empatii - tak Piotr nazwie Krzepińskiego, gdy w 1834. odcinku "Barw szczęścia" Umińska zapyta go, jakie wrażenie zrobił na nim w sądzie morderca Marty.

Reklama

Alicja powie Walawskiemu, że - zanim wyda własny osąd o Rafale - chciałaby go najpierw poznać osobiście. Dziennikarka postanowi odwiedzić siedzącego w areszcie zabójcę.

- Mój klient zgodził się na spotkanie z panią - poinformuje ją adwokat Krzepińskiego, ale zapowie, że Alicja, aby uzyskać zgodę na widzenie z jego klientem, musi udawać... ukochaną więźnia.

Po zaledwie kilku minutach rozmowy z Rafałem Umińska zorientuje się, że ma do czynienia z niezwykle inteligentnym, a wręcz fascynującym i wyjątkowym człowiekiem potrafiącym po mistrzowsku manipulować ludźmi. Krzepiński od razu poczuje, że może jej zaufać.

- Jesteś inna niż ci wszyscy, którzy uważają mnie za winnego. Nikomu nie powiedziałem o tym, co naprawdę się wydarzyło, ale tobie powiem, jedyna... - wyszepcze jej morderca do ucha w 1836. odcinku, po czym przytuli ją i pocałuje.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje