Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15564
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Uczuciowe zawirowania

Zapraszamy na kolejny tydzień z "Barwami szczęścia", a w nim...


ReklamaW ECS eksperci, których wynajęła Nina, potwierdzają, że informacje o klientach firmy nie są bezpieczne. Ktoś zainstalował w komputerach pracowników program szpiegujący dane.

Czyste jest tylko urządzenie Sebastiana i to on według szefowej jest głównym podejrzanym. Z kolei Sebastian jest przekonany, że za wszystkim stoi Jacek.

Po całonocnej nauce do egzaminów, Iwona nie ma ochoty na zaloty Adriana. W tej sytuacji Świderski szuka damskiego towarzystwa gdzie indziej. Jedzie do klubiku, gdzie podrywa Jagę. Widzi to Pyrka.

Dziewczyna po raz kolejny daje się jednak nabrać na kłamstwa Adriana i w efekcie to Jagę oskarża o uwodzenie jej chłopaka.

Po ostrej sprzeczne z narzeczonym, Kasia rozmawia o tym z Aliną. Kobieta prosi, żeby Górka nie uginała się przed Sadowskim, wyznając przy tym, że Waldemar widział ostatnio jej ukochanego z inną kobietą. Tymczasem na Łukasza przed telewizją czeka Agnieszka...

Następnego dnia między Kasią i Łukaszem dochodzi do ostrej kłótni. Górka oskarża ukochanego, że potajemnie spotyka się z Agnieszką. Wspomina o sytuacji w Londynie, kiedy przyjaciółka odbiła jej chłopaka. Gdy Walczak zjawia się u Kasi, by wyjaśnić nieporozumienie, Górka żąda, by koleżanka zniknęła z jej życia!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje