Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15755
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Tydzień trudnych rozmów

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim...


Reklama


Marek jest zły na Ninę, że spotkała się z Marią i powiedziała jego żonie o swoich uczuciach do niego. Elsner jednak tego nie żałuje. Po raz kolejny wyznaje mężczyźnie miłość...

Marek za wszelką cenę stara się unikać spotkań z Niną. Oznajmia też byłej, że od teraz nie będzie się spotykał z Witkiem w jej mieszkaniu.

Złoty zaczyna planować weekendowy wyjazd z Witkiem i kompletnie zapomina o... pierwszej rocznicy ślubu z Marią. Czy Marysia i to mu wybaczy? 


Trudny okres przed Sabiną. Kordian postanawia odejść z pracy i otworzyć nieopodal swój salon. Za nim, jedna po drugiej, zaczynają odchodzić jego wierne klientki. Biznes Sabiny stoi na granicy katastrofy...

Dla równowagi lepiej układa się sytuacja z Kajtkiem. W końcu udaje się znaleźć dla niego nowe gimnazjum. Sabinie i Władkowi szczególnie podoba się jego dyrektorka - surowa, ale konkretna Matylda Pawłowicz (Aleksandra Justa).

Kasię czeka kilka trudnych rozmów. Najpierw z ojcem, który z zaskoczeniem odkrywa, że Ksawerym opiekuje się zupełnie obcy facet...

... a następnie z Łukaszem, który zażąda od niej wyraźnej deklaracji dotyczącej wspólnej przyszłości. Chciałby w końcu "oficjalnie" zostać jej facetem i nie musieć tego ukrywać przed wszystkimi.

Trudna rozmowa także przed Klarą. Uzbrojona w prawniczą wiedzę idzie do Burzyńskiego i domaga się anulowania niekorzystnego aneksu do umowy. 


Adam zapewnia Klarę o swojej niewinności i deklaruje pomoc w walce z wydawnictwem. Zazdrosna o chłopaka Ada, robi im zdjęcie w co najmniej dwuznacznej sytuacji... Co zamierza z nim zrobić?

Daniel dowiaduje się o wypadku swojej byłej żony, Honoraty, przez którą spędził kilka lat w więzieniu. W szpitalu rozmawia z jej matką, Danutą. Kobieta  namawia Rosiaka, by odwiedził jej córkę. Czy wpłynie to na przygotowania do jego ślubu z Sarą?

A jak coraz bliższa współpraca Artura z Zosią wpłynie na jego związek z Martą? Czy Walawska powinna obawiać się swojej dawnej asystentki, która błyszczy coraz bardziej i krok po kroku zdobywa uznanie szefa? Odpowiedź tylko na antenie TVP2!


www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje