Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15886
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Tomasz Ciachorowski został... weganinem

Tomasz Ciachorowski, którego ostatnio oglądaliśmy jako Damiana w "Barwach szczęścia" i Bartka w "Na dobre i na złe", postanowił zostać... weganinem. Od pewnego czasu aktor w ogóle nie je produktów pochodzenia zwierzęcego.


Reklama


Tomasz Ciachorowski, czyli niezapomniany Michał Duszyński z "Majki", nigdy nie musiał specjalnie dbać o sylwetkę. Jest świetnie zbudowany, szczupły, a to, jak się prezentuje, bardzo podoba się kobietom. Aktor doszedł jednak do wniosku, że może wyglądać jeszcze lepiej, a przede wszystkim czuć się jeszcze lepiej, i - za namową jednego z przyjaciół - przeszedł na dietę wegańską.

- Lubię eksperymenty, które służą zdrowiu - powiedział Tomek w wywiadzie, dodając, że choć dobrze się czuje w swoim ciele, postanowił pójść na wojnę z kaloriami i toksynami.

Specjalną 6-tygodniową dietę oczyszczającą opartą na weganizmie ułożył dla Tomasza Ciachorowskiego kucharz terapeutyczny i spec od zdrowej żywności Ireneusz Ciara.

- Ta dieta jest konsekwencją kilku moich wcześniejszych decyzji. Zrobiłem w pewnym momencie zwrot ku zdrowiu - zrezygnowałem z używek, zacząłem biegać... Przejście na dietę wegańską to kolejny krok ku temu, bym mógł jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem - mówi aktor.

- Do tej pory zależało mi tylko na tym, by zjeść smacznie. Nie zastanawiałem się nad tym, co jem, nad konsekwencjami tego, że jem akurat to, co jem. Teraz dopiero się tego uczę, nabieram pewnych nawyków żywieniowych, uświadamiam sobie, że nie wszystko, co mi smakuje, jest dobre dla mojego organizmu - twierdzi.

W menu Tomasza Ciachorowskiego od pewnego czasu w ogóle nie ma produktów pochodzenia zwierzęcego. Aktor zajada się za to surowymi warzywami, kiełkami i orzechami. A efekty?

- Po prostu lepiej się czuję! - mówi.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Tomasz Ciachorowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje