Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 14480
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": To ona zastąpi Angelę u boku Eryka?

Eryk (Patryk Cebulski) nie będzie w stanie pogodzić się z tym, że Angela (Helena Englert) zdecydowała się na zawsze zostać w Kanadzie. Kajtek (Jakub Dmochowski) poradzi mu, by jak najszybciej znalazł sobie nową dziewczynę i po prostu zapomniał o Kowalskiej. Wkrótce potem chłopcy poznają uroczą nastolatkę...

W 1810. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w piątek 23 lutego o godzinie 20.05) Kajtek poinformuje Eryka i Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), że Angela zadzwoniła do niego z Kanady, by potwierdzić, że nie zamierza nigdy wrócić do Polski. Eryk będzie niepocieszony... Stwierdzi, że jak tylko skończy osiemnaście lat, poleci do ukochanej.

Reklama

- Też stamtąd nie wrócę. Tutaj wszystko nie ma sensu - westchnie chłopak.

- Tak teraz mówisz. Poznasz jakąś inną dziewczynę i zapomnisz - powie mu młody Cieślak.

Chwilę później pod liceum Kajtka podjedzie duży, drogi, lśniący sedan. Wysiądzie z niego śliczna nastolatka ubrana w obcisłe dżinsy, modne buty i elegancki czerwony płaszczyk.

- Fajna. Ciekawe, do której będzie chodziła klasy? - zainteresuje się Kajtek.

- Chyba jest w typie Eryka - szepnie do Oliwki.

Okaże się, że Jowita (w tej roli Magdalena Żak) dołączy do klasy, do której chodziła Angela. Dziewczyna, widząc, że Eryk, Kajtek i Oliwka z zainteresowaniem się jej przyglądają, podejdzie do nich.

- Jestem nowa. Pomyślałam, że nikogo tu nie znam, więc podejdę do pierwszych ludzi z brzegu i się przedstawię - powie, wyciągając dłoń w stronę Oliwki.

Jowita wyzna swym nowym znajomym, że wcześniej uczyła się w prywatnym liceum pod Warszawą, ale ojciec - bogaty biznesmen - postanowił ją przenieść. Eryk niespodziewanie zaprosi ją na pizzę. Nastolatka bardzo mu się spodoba... Czy to właśnie ona skradnie mu serce i zastąpi u jego boku Angelę?

Pochodząca z Częstochowy Magdalena Żak, którą w roli Jowity po raz pierwszy zobaczymy w 1810. odcinku "Barw szczęścia", niedawno skończyła 18 lat, ale jako aktorka może się już pochwalić sporym dorobkiem. Widzieliśmy ją m.in. jako Tamarę w kilku odcinkach "Na Wspólnej", jako Zuzię Jarecką w serialu "Mąż czy nie mąż", jako Izę w "O mnie się nie martw", oraz w filmach "Powidoki" Andrzeja Wajdy, "Najlepszy" Łukasza Palkowskiego i nagrodzonej Złotymi Lwami na ubiegłorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni i nominowanej do Orłów 2018 "Cichej nocy" Piotra Domalewskiego.

Czy Magdalena Żak zagości w życiu nastoletnich bohaterów "Barw szczęścia" na dłużej? Przekonamy się o tym już wkrótce.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje