Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16375
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Stanisława Celińska była menelką?!

Aktorka Stanisława Celińska, czyli Amelia z "Barw szczęścia", gdy wspomina dawne czasy, brzydzi się samej siebie...O tym, że Stanisława Celińska, która niedawno dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia", miała problemy alkoholowe, wiadomo od dawna. Nigdy wcześniej jednak aktorka nie była tak szczera:

Reklama

- Ja byłam menelką. Potwornie się brzydzę - wyznała gwiazda na łamach "Tygodnika Powszechnego".

- Trochę to picie trwało. Wiesz, jak było? Chlałam. Zaniedbałam dzieci. Spóźniałam się na plany filmowe. Bywało, że non stop. W ciągu. I pewnego razu mówię sobie: przestaję pić. Udaje się jeden, dwa dni. I nagle wchodzę do knajpy i mówię: "Nalej mi pięćdziesiątkę". Taka byłam "silna" i "mądra". To znaczy co? Nie panuję nad tym! Błędne koło. No i kto ma mi pomóc? Staję przed lustrem, patrzę na tę napuchniętą gębę i mówię: "Nie mam siły. Nie daję rady". Klękam i modlę się: "Odejmij mi, Boże! Odejmij to ode mnie".

Stanisława Celińska podkreśla jednak, że przez jej nałóg najbardziej ucierpiała rodzina:

- Dziś, jak o tym myślę, to mówię do siebie: "Jak ja mogłam to zrobić własnym dzieciom!?". Jestem ciągle winna i mam wyrzuty sumienia. Ale słyszę swoje dzieci (dawno mi przebaczyły): "Mamo, daj spokój, to było tak dawno, nie ma o czym mówić". A ja bym sobie łeb ukręciła. Gdzie ja byłam, jak mogłam sobie pozwolić, żeby tak się zapętlić? - wyznała aktorka. 

Stanisława Celińska jest jednak znakomitym przykładem, że można wygrać walkę z nałogiem!

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Celińska Stanisława

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje