Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 14991
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Barwy szczęścia": Spóźnią się na własny ślub!

Ślub Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) o mały włos nie dojdzie do skutku. Najpierw wybuchnie skandal na wieczorze panieńskim Śliwińskiej, a potem państwo młodzi spóźnią się do kościoła! Poznaj szczegóły!


Reklama


W dniu ślubu Klary i Huberta, który zobaczymy w 1283. odcinku "Barw szczęścia“ (emisja 30 kwietnia w TVP2) Marek (Marcin Perchuć) zauważy, że Maria (Iza Kuna) jest nie w humorze. Powód? Wyrzuty sumienia, że poczęstowała alkoholem Martę (Katarzyna Zielińska). By pocieszyć żonę, Złoty zmieni temat. Pochwali się, że Klara poprosiła go, żeby poprowadził ją do ołtarza.

Jedna wielka awantura

Tymczasem Agata (Natalia Zambrzycka) i Iwona (Iza Zwierzyńska) będą się głośno zastanawiały, czy do ślubu w ogóle dojdzie, gdyż wieczór panieński Klary zakończył się jedną wielką awanturą. Ruszą z kwiatami do Klary, a Maria porozmawia w tym czasie z Kasią (Katarzyna Glinka) o Marcie. Obie będą sobie wyrzucały, że nie zauważyły, jak wielki jest problem przyjaciółki.

Prywatna przysięga

Klara i Hubert obudzą się koło siebie i pocałują na dzień dobry. Hubert wyzna, że jest szczęśliwy, że Klary nie było wśród dziewczyn tańczących wokół striptizera, a ona, że dogonił ją na przystanku, gdy wyszła wzburzona pomysłem koleżanek. Złożą sobie prywatne obietnice wierności i miłości aż po grób. Chwilą później przyjdą do nich skruszone Iwona, Agata i Jaga (Maria Dębska). Przeproszą za striptizera, a młodzi im łaskawie wybaczą.

Jadą goście, jadą!

Przed kościołem zbiorą się goście weselni. Tylko młodzi się spóźnią. Pojawi się nawet Weronika (Kalina Hlimi-Pawlukiewicz) z Kubusiem (Robert Miernik). Maria zapyta, jak udał jej się pobyt u rodziców Wiktora (Bartosz Fajge). Usłyszy, że wspaniale. Wiktor też zmienia się na lepsze. Przyjdzie ponadto Iwona ze Świderskim (Sambor Czarnota).

Agata zauważy Kamila (Piotr Gawron-Jedlikowski) i zacznie się zastanawiać, kto go zaprosił. W końcu pojawią się i młodzi, więc ksiądz Damian (Janusz Łagodziński) rozpocznie ceremonię. Tina (Michalina Olszańska) zaśpiewa "Ave Maria", Agata się rozpłacze, na szczęście Kamil poda jej chusteczkę. Zadowoleni Teresa (Jolanta Lothe) i Fryderyk (Paweł Nowisz) wymienią się wymownymi spojrzeniami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje