Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15047
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Sara i Daniel - czy to koniec?

Po odkryciu prawdy o romansie z Justyną, Sara postanawia rozstać się z Danielem. Zrozpaczony chłopak błaga ją o jeszcze jedną szansę.


Reklama

Wiadomość o zdradzie Daniela z Justyną szokuje Sarę. Bez słowa zabiera Johna i wychodzi z domu. Daniel wybiega za nią i próbuje się tłumaczyć.

- Spróbuj mnie zrozumieć. Zniknęłaś nagle, bez słowa wyjaśnienia, tyle czasu nie dawałaś znaku życia. Nie wiedziałem już co myśleć i co robić... - wyznaje. Sara patrzy na niego zapłakanymi oczami...

- Liczyłam dni, tygodnie, miesiące... Cały czas pytałam, czy niebezpieczeństwo już minęło, czy możemy wrócić.  Mówiłeś, że weźmiesz ze mną ślub, że będziemy razem wychowywać Johna!

- Wiem kochanie i wciąż bardzo tego chcę!

- A co z Justyną?

- Zapomnij o Justynie.

- Ale jak mam to zrobić?

- Uwierz mi, ja bardzo cię kocham. Ty i Jaś jesteście dla mnie całym światem. 

- Boję się, że nie będę potrafiła ci wybaczyć. To będzie koszmar. Ja rozżalona, ty z poczuciem winy... Daniel, znienawidzimy się.

- Nie musi tak być, proszę, daj nam szansę. Ja zniosę wszystko, tylko nie zostawiaj mnie. Nie możesz mnie skreślać tylko za jedną chwilę słabości!

Jak dalej potoczy się ta rozmowa? Czy to już koniec związku Sary i Daniela? Zapraszamy na 1089. odcinek "Barw szczęścia"!

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje