Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15253
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Sambor Czarnota zdementował plotki o romansie z Katarzyną Pakosińską...

Plotka o tym, że Sambor Czarnota, czyli doktor Adam Świderski z "Barw szczęścia", rozstał się z Martą Dąbrowską, czyli Beatą Fabicką z "Komisarza Aleksa", i związał z gwiazdą polskiego kabaretu Katarzyną Pakosińską, od kilku tygodni powtarzana jest przez niemal wszystkie media. Aktor właśnie ją skomentował...


Reklama


Sambor Czarnota i Katarzyna Pakosińska są parą! Takie doniesienia pojawiły się po premierze komedii "ZUS, czyli Zalotny Uśmiech Słonia" w stołecznym Teatrze Kamienica, w której oboje grają... parę. Kasia i Sambor wystąpili też obok siebie w wielkanocnym odcinku "Familiady" i - co zauważyli widzowie - doskonale się razem bawili na planie teleturnieju. Portale plotkarskie i tabloidy natychmiast zawyrokowały, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń, dodając, że serialowy Adam Świderski z "Barw szczęścia" wdał się w romans z gwiazdą kabaretu, która jakiś czas temu rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem!

Ani Sambor, ani Katarzyna nie komentowali prasowych doniesień na swój temat. Do czasu...

- Owszem, często spotykam się z Kasią, ale dlatego, że razem pracujemy, piszemy scenariusz. Nie mamy romansu i wszelkie takie insynuacje są dla nas głęboko krzywdzące - oświadczył właśnie Sambor Czarnota w rozmowie z jednym z pism.

Podobno Martę Dąbrowską, życiową partnerkę Sambora, bardzo zabolały plotki o tym, że została porzucona przez ukochanego. To właśnie dlatego, by raz na zawsze uciąć spekulacje na ten temat, aktor zdecydował się przerwać milczenie.

- Nie rozstałem się z Martą - stwierdził kategorycznie w wywiadzie dla "Twojego Imperium", dając tym samym do zrozumienia, że wciąż jest zafascynowany narzeczoną (zaręczyli się latem 2011 roku) i po uszy w niej zakochany.

Dowiedz się więcej na temat: Sambor Czarnota | Katarzyna Pakosińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje